Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Mit szólnátok ha egy...

Lányok! Mit szólnátok ha egy pasit ilyen séróval látnátok?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyet akarok csak nem festeném be. Tudom hogy a képen csaj van de fiúknak is lehet ilyen nem?



2015. jan. 24. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Fúj. Azt hittem Miley Cyrus.
2015. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2015. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne oldalt szinte kopasz, hanem mindenhol ilyen hosszú lenne, akkor tetszene, de így abszolút nem jön be.
2015. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképp ilyen fazonú akarsz, akkor rövidebbet mert ez nagyon ronda.... valami ilyesmit inkább: [link]
2015. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi, ha hátrafésülöm majd akkor kb úgy fog kinézni mint az általad linkelt képen
2015. jan. 24. 23:03
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a frizurám. az orromat még épp nem takarja el teljesen a hajam a természetes ívével (csak ha ráncolom a homlokomat :D) és barna hajam van. A fodrászról lassan bő 1 éve le tudtam mondani, de a 2 naponta hajmosásról nem. (A 3. napon már zsírosnak érzem.)


most ilyen a hajam:

[link]


Ugyanígy balról a jobb szememre egyetlen ívben és egyáltalán nincs se visszavágva vagy szedve se oldalt, se hátul. :) Elég ha megmosom és megfésülöm, akkor is ugyanígy áll amint megszárad. Szeretem taft lakkozni is a pirossal vagy feketével, mert hátul elég beletúrnom és úgy marad kócos (vagy ilyen összevissza álló) és azt mondják: "sexy".


Ehhez a frizurához kell azért "olyan arc" is és viselni is tudni kell. Ez mellé nem árt egy komolyabb stílus, h megfelelő összhatás legyen (tehát a neylon nike-ik meg pamut pumák itt nem játszanak ;D ) Ez mellett az arcodra is kiemelten kell odafigyelned mindennap (minimum: arckrémek, alapozó, korrektor, bb krém, spirál, ajakbalzsam .. lemosók) < és mindenzt szenzitíven, hogy ápoltságot tükrözz, de ne is vidd túlzásba.


Úgy vettem észre a nők határozott jelét képesek adni, ha szeretnének (.., hogy fogalmazzam helyesen) .. a lényeg: 17-20-21-től egészen 36-38-39 éves nőkig ..wáá ;D 30F

2015. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
alapozó, korrektor stb. 30 éves férfi létedre? ajjaj...
2015. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát az már nehéz eset :DD én ilyeneket nem akarok és nem is tervezek használni
2015. jan. 25. 22:39
 19/19 anonim ***** válasza:
gáz, nekem nem tetszik
2015. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!