Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feher ember szolariumba?

Feher ember szolariumba?

Figyelt kérdés
az lenne a kerdesem,h alapjaban nagyon feher a borom kek szem,vilagos haj...a borom nagyon feher...szolariumba szeretnek menni de nem tudom,h lebarnulnek vagy csak piros lennek? heti hanyszor ajalak a szolariumot es megeri e menni nekem? 23F
2015. jan. 24. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
A fehér bőr sárgul vagy simán leég csak és szeplősödik... semmi értelme szoliba menni, főleg hogy világos hajhoz, kék szemhez pont a fehér bőr néz ki jól...
2015. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradj inkább fehér bőrű, nekem pl kifejezetten a fehér bőrű pasik tetszenek.
2015. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt gondolod, hogy a világos hajhoz, és a kék szemhez a szolizott bőr illik? Ugye csak viccelsz?!
2015. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tok barna akarok lenni csak nem feher mint a fal...inkabb olyan normalis emberi szin kene
2015. jan. 25. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet vele próbálkozni, de én alapból kreol bőrű vagyok és már én is párszor túlvállaltam magam, pl. túl sok időre mentem be csőcsere után, stb.

A lényeg a fokozatosságon van, nézz utána interneten, hogy a te bőrtípusodnak mennyi idő férhet bele.

2015. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!