Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Párkapcsolat kontra...

Csajok! Párkapcsolat kontra hosszú haj?

Figyelt kérdés

Először is, imádom a hajam, és nem fogom levágatni.


De egy hónapja lett barátom. Sokat vagyunk együtt, bújunk, együtt alszunk, satöbbi.

És a hajam útban van.

Szex közben fél tonna hajat is csókolok a barátom mellett, ha összebújunk a hajam az arcában van, ezért el kell fordulnia a másik irányba ha együtt alszunk, és én vagyok a nagy kifli.


A hajgumi moderálja a problémát, de nem oldja meg, mert könnyen kicsúszik, és alváshoz nem megoldás.


Barátkozzunk meg a helyzettel, vagy esetleg van valami tippetek?


2015. jan. 27. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nagy problémái. :D

Én biztos le nem vágatnám a hajam egy pasi miatt sem, főleg ha majd egy hét után ne adj Isten szakítanátok. Meg úgy egyáltalán. Nem hiszem el, hogy ez ekkora dráma, nem kövér vagy hogy a hájadtól ne férj, csak hajad van.

2015. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a gondod, nekem is van barátom és fenékig érő dús hajam, de sosem volt útban és a barátom imádja. Soha össze sem kötöm. Nem értem miért lenne útban, ha fekszünk kifli pózban, akkor a hajam magam elé veszem, hogy ne feküdjön rá.
2015. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja most látom hogy nem akarod levágatni. De egyébként fogod és felkontyolod a hajad, szex közben, ha ennyire zavar.

"Szex közben fél tonna hajat is csókolok a barátom mellett, ha összebújunk a hajam az arcában van, ezért el kell fordulnia a másik irányba ha együtt alszunk, és én vagyok a nagy kifli." Ezt nem igazán értem. Miért nem teszed olyankor magad elé a hajad? Vagy belefullad a fejedbe vagy mi?

2015. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fenék alá érő hajam van. Szeretkezés előtt összefogom kontyba és kész. Alvásnál magam elé teszem vagy úgy, h ne feküdjön rá a párom vagy ha őt zavarja, akkor odébb teszi, h ne legyen útban, mert ugye neki is van keze. Nálunk ez már több mint 5 éve működik, szóval csak használni kell az agyad és az élet hatalmas nagy problémája megoldva.
2015. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én hajam derék alá ér, a barátomé lapockáig. Sose fordult még meg a fejemben, hogy egyikünknek is le kéne vágatni, mert zavar
2015. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minket csak szex közben zavar, mert útban van mindig, de ezt megoldja egy hajgumi. Éjszaka pedig a hajamra ráfekszek, tehát a vége az én arcomnál van, remélem érthető. :D
2015. jan. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
direkt ingereltek itt engem bazeeg?! mit megnem adnék egy ilyen lányért, imádom a hosszú hajat! :D
2015. jan. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :P


Azt talán kifelejtettem, hogy annyira nem hosszú, csak sok és tépett.

Ha hosszabb lenne (és lesz), akkor könnyebb lenne összegumizni, de így hiába gumizom össze, ha mozgok kibújik, és szex közben esélytelen, hogy úgy maradjon. Legfeljebb egy nagyon szoros konty, de akkor meg lőttek a hajhúzós szexnek.

2015. jan. 28. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!