Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú, olyan "semmilyen"...

Vékonyszálú, olyan "semmilyen" típusú hajjal mit lehet kezdeni, ha a rövid nem áll jól? Mivel tűnhetne dúsabbnak, egészségesebbnek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én bedaueroltattam!Imádom!!
2015. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Fesd be valamilyen más színűre vagy oldalt nyírasd fel vagy próbáld ki a lépcsős frizurát vagy csináltass frufrut. :P
2015. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hullámos vagy göndören dúsabbnak tűnik sokkal.
2015. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az oldalt felnyírt nekem nagyon nem tetszik, lépcsőzetes egyébként, de így sem áll sehogyan, a színe pedig szép és régen volt festetve, de csak tönkretette mégjobban. A dauert biztosan elbírná? Mert már én is gondoltam rá. Vagy hogyan lehet tartósan hullámosítani, úgy, hogy ne károsodjon? A hajgöndörítővel az a bajom, hogy úgyanúgy roncsol, mint a hajvasaló.
2015. jan. 29. 17:47
 5/6 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Én már 1x bedaueroltattam, de az először és utoljára volt.

Nekem is vékonyszálú hajam van.

Mikor úgy megcsináltattam, akkor csak hullott tőle a hajam, csomókba.. (Nem szeretnélek lebeszélni, mert az is lehet, hogy nekem volt rossz a fodrászom, ám megjegyzem, hogy mikor fodrásznál voltam, sosem nem olyan hajat kaptam, amilyet szerettem volna...)

2015. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ismerős, én sem olyat kapok sosem, amilyet szeretnék.:(
2015. jan. 29. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!