Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet a baj a hajammal ha...

Mi lehet a baj a hajammal ha ennyire törik?

Figyelt kérdés
A hajam alsó rétege (tehát a tarkó felöli rész) brutálisan törik, hónapok óta rendszeresen járok fodrászhoz hogy visszavágassam, hátha egyszer jó lesz de ahogy megyek úgy is jövök ki a fodrászatból, bár ez inkább másnap mutatkozik meg, mert addig leplezi kicsit a pakolás és egyéb hajápolási cucc ami rákerül. Én is párszor nekiálltam nyesegetni a törött végeket de tényleg ahogy vágom úgy törik. Sokáig nem is festettem a hajamat mert próbáltam ezzel is kímélni, hajat nem szárítok, bár hajvasaló heti 1-2 alkalommal előkerül de használok hővédőt, balzsamot pedig minden hajmosásnál használok. A felső réteg viszont egészséges. Ráadásul növesztem a hajam, de így nehéz lesz elérnem a derékig érő hajat, most a hátam közepéig ér. Van valakinek hasonló tapasztalata? Van valami csodaszer vagy bármi ami megmentheti a hajam?

2015. jan. 31. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Gliss kur hajvégápoló termékek (a sűrű fajta,illetve mellé a spray) napi kétszer mindkettő,ricinus olaj plusz D vitamin. Ennyit lehet kb tenni,velem is ez volt.
2015. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mennyi idő volt míg rendbejött? Rájöttél mi váltotta ki nálad?
2015. jan. 31. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb szer töredezésre az argán olaj, a ricinustól csak zsíros lesz, azt semmiképp nem ajánlom. Ezen kívül egészséges életmód, vitaminok, és igyál sok vizet.

A hajvasalással pedig le kell állni mert az ellen a hővédő semmit nem ér és amíg hajat vasalsz nem fog helyrejönni a hajad, csak egyre rosszabb lesz.

2015. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!