Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudom, hogy szőlőzsírfü...

Honnan tudom, hogy szőlőzsírfüggő vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon gyanús, hogy az vagyok, mert napi 3x kenem a számat és így is sokszor száraz, olvastam, hogy ez a "túlzott" használattól is lehet, hogy miután lekopik sokkal jobban szárad a bőr. Viszont félek hogy ha pár napig vagy X ideig nem kenem és száraz akkor alapból is szárad marad mert gyenge az idegrendszerem és csak csúnya lesz és megőrjít napokig a szárazság.


Voltatok már ilyen helyzetben? Vagy ha nem is, tudtok valamit tanácsolni? :)

Előre is köszi! 18L



2015. febr. 2. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén,én még erről nem hallottam:D

De esetleg megpróbálhatnád a vazelint,shea vajat a szádra.Nekem is elég könnyen kirepedezik,főleg így télen(napi 4 órát is kint vagyok a szabadban a kutyám miatt),de nekem ez mindig segít.Sőt amikor szörnyű volt a helyzet(csúnya hányós betegség után)én a shea vajat összekevertem mézzel és estére azzal kentem be a számat,reggelre csodát művelt:)

Plusz próbálj több folyadékot inni:)

2015. febr. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem függőség...

Én még többször kenem a számat, mert én is ideges fajta vagyok és kirágom :( Utána meg ugye kiszárad.

De tényleg normális ajakápolót használj, Alverde, Alterra, Carmex. Ezek a jók, a Labello pl. semmit nem ér. Vagy tiszta shea vaj, ahogy az első is írja.

2015. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!