Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez milyen színmély...

Szerintetek ez milyen színmélységű festék?

Figyelt kérdés

[link]


Ez tetszik nekem nagyon, ilyen színű hajat szeretnék. Viszont a Palette elég furán számozza a festékeit, így nem tudom behatárolni, érdemes-e egyáltalán megvennem.


Nekem most kb. ilyen színmélységű (festett):

[link]


Annyi a különbség, hogy vörös vagyok, nem barna, de vörösben most hirtelen nem találtam megfelelő színmélységűt.

Talán még ez:

[link]


A kérdésem az lenne, van-e értelme megvenni a festéket, vagy úgyse látszana a hajamon semmilyen szinten? Nem várom, hogy világosodjak, de szeretnék rezesebb lenni. Nem durván rezes, csak úgy szép visszafogottan, mégis határozottan. :D Az a fura még, hogy a hátoldalán ez a paletta van:

[link]


Szóval akkor esélytelen vagyok? Csak szőkék festhetnek? Nem tudom, mennyire lehet ezeknek hinni.


2015. febr. 4. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekes a számozása, de szerintem ez kb 8-as színmélység. Azért nem érdemes megvenned ezt a festéket, mert a tövét szépen befogja, a festett résszel meg kb semmi sem fog történni. Inkább keress hasonló színmélységet, mint a mostani színed, csak rezesebb árnyalatban.
2015. febr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végül ma reggel megvettem a festéket. Sok hajam van, úgyhogy vettem belőle kettőt, plussz egy a számozás szerint két árnyalattal sötétebb vöröset, ezt a hármat fogom összekeverni, aztán meglátjuk, mi lesz... :) Igen, a hajtő rizikós, remélem, rikítani azért nem fog.
2015. febr. 4. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Világosabb nem lesz a hajad. Mivel ez a festék szőke hajra való. Azaz csak sötétebb lehet tőle a hajad. Kivéve a hajtöveid, azok világosodni fognak. Szóval nem hinném hogy jó ötlet ezt használni. Fodrászkellékesből kellett volna ilyen árnyalatot keresned erős oxival, az világosítana a hajadon. Habár előtte hajradírozni sem ártana.
2015. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle.. Azért a három doboz hajfesték árához szerintem nem sokat kellett volna hozzátenni, hogy fodrász csinálja meg rendesen.
2015. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Majd írok, milyen lett, talán vasárnap befestjük.

Nem kell hajradír, aszkorbinsavaztam, most 7-es vörös vagyok, igazából tök szép hajszínem van azóta.

3 doboz festék 3 x 1200 forint volt, a fodrász 10 fölött kezdődne, plusz nem bízom a színkeverő képességeikben.

2015. febr. 7. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!