Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Folyamatosan újratermelődő...

Folyamatosan újratermelődő mitesszerek ellen mit lehet tenni? (leginkább homlokom)

Figyelt kérdés

Mitesszeres bőrre való arctisztítót használok (garnier 3in1), általában estére totál mitesszeres az arcom, nyomkodás nélkül nem jönnek ki, minden este nyomkodok ki, könnyen kijönnek. nem lesz belőle pattanás, okosan csinálom, de már másnapra újratermelődik. nyomkodás után még timsóval is bekenem ami elvileg összehúzza a pólusokat... ha kozmetikus nyomkodja ki akkor is hamar visszajön. teendő?

köszönöm



2015. febr. 4. 20:27
 1/8 A kérdező kommentje:
alapozót nem használok
2015. febr. 4. 20:28
 2/8 anonim válasza:

hány éves vagy?

általában az ember 20-as éveiben ez már elmúlik, enyhül.

ez legtöbbször nem kívülről, hanem belülről történő dolog. a faggyútermelés miatt van.

helyes étrenddel, mozgással, gyakori (napi 2-3) arctisztítással javítható, nem igazán lehet teljesen elmulasztani. életkori sajátosság legtöbbször.

nekem is olyan, pedig 19 éves vagyok.

én megtanultam nem törődni vele, és teszem, amit fentebb írtam.

2015. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, 20 éves vagyok. És napi 3szor radírral tisztítsam?
2015. febr. 4. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
A mitesszer ilyen. Majdnem minden embernek van, legfőképpen az orrán. 25 éves vagyok nekem is van, az orromon és az államon. Hetente szoktam kinyomkodni őket, alapos gőzölés után. Mindegy mit csinálsz úgy is újratermelődik. Naponta felesleges nyomkodni.
2015. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Napi 3x radírral? Megőrültél? Le akarod kaparni magadról a bőrt? Arcot hetente maximum kétszer radírozunk, nem hogy egy nap 3x! Teljesen tönkre teszed a bőröd, ami majd úgy próbál védekezni, hogy még több faggyút termel és tök zsíros lesz a bőröd, ami pattanáshoz és még több mitesszert eredményez.
2015. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hello!

Első válaszoló vagyok, én csak szappanra és meleg vízre gondoltam a napi három tisztításnál. A radír tényleg durva lenne.

2015. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még szappannal sem kell napi 3x!
2015. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bha savas hámlasztó rendesen kipucolja a mitesszereket!
2015. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!