Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros haj ellen tippek?

Zsíros haj ellen tippek?

Figyelt kérdés

Próbáltam már mindenféle sampont,olyan gyógynövenyeset is,amit a bio fodrászatban lehet kapni.

Próbalom szoktatni a hajam arra,hogy ritkábban mossam meg,régen minden 2.nap mostam (most is ráférne hogy ilyen sűrűn mossam) ,de már jó ideje minden 4.nap mosom meg,ez a max amit el bírok viselni,akkor is már olyan kedvvel állok ahhoz a naphoz ,nagyon zavar,hogy zsíros.

20 éves lány vagyok és nem akarok igénytelennek tűnni,felfogva is látszik hogy zsíros.


Segíthet valami,vagy törődjek bele?



2015. febr. 9. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Törődj bele. Drágábbnál-drágább bőrgyógyászoknál és hajgyógyászoknál jártam, semmit nem tudtak segíteni pedig egyszer olyan sapont írt fel az egyik ami úgy kiszívta a hajamat, hogy nem tudtam megfésülni olyan száraz lett mégis bezsírosodott másnapra. Kénes sampont próbáltad már? A gyógyszertárban lehet venni.
2015. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen,van itthon most is kénes sampon,meg olyan is volt,aminek olyan alakja van,mint egy fogkrémes tubus. Az is olyan volt.

De semmitől semmieredmény.

Ha tehetném, tényleg nem mosnám meg 2 hétig, attól elvileg helyrejönne,de ki az aki 2 hétig nem megy sehova?

Olyan fejjel meg ki nem mozdulnék..

2015. febr. 9. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Az egyébként nagy tévhit, hogy ha gyakran mosod gyorsabban zsírosodik. Amikor hetente egyszer mostam akkor folyt belőle a zsír...
2015. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*akkor is
2015. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg a Babé zsíros korpára való sampont, bár nekem az sem vált be.
2015. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha 4. nap már nagyon zavar, hogy kezd zsírosodni, akkor dörzsölj hintőport a hajtövekbe. Igaz, ugyanúgy mosnod kell majd a hajad, de ez amolyan szárasz sampon.
2015. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát rosszul fogalmaztam.

Màr 3.napzavar nagyon,4.nap mosom,de reggel.

Ha este mosom,egy nap hatrannyal indulok,mert este fetrengés közben jobban zsirosodik. Úgyhogy inkább felkelek korábban és megmosom reggel hogy legalább még másnap normálisan nézzen ki.

2015. febr. 9. 22:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problemam, reggel megmosom de már másnap nem olyan friss, 3. Nap pedig mar zsíros. Én is próbáltam mindenféle sampont, tök mindegy mit kene rá, ez ilyen úgy tűnik, hajszesszel fújom be a fejbőröm még nedvesen, talan ez egy hangyanyit segiteni szokott, de lehet csak beképzelem. Hormonálisan minden rendben? Bőröd állapota? Még esetleg erről az oldalrol lehetne kivizsgaltatni a problemat.
2015. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bőröm is zsíros
2015. febr. 10. 07:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenki a külső megoldásokat keresi, de a zsíros bőr és haj az belső gond. Egészségtelenül élsz vagy dohányzol vagy gyakran iszol alkoholt? Zsíros, fűszeres, egyéb rossz ételeket eszel, üdítőket iszol? Mert ez is mind okozhatja, meg sok minden más.

Külső dolgok, pl ha zsíros a bőröd, hajad akkor 2 naponta cserélj ágyneműt, legalább a párnádon, mert attól is gyorsabban zsíros lesz a hajad. Meg ne fogdosd a hajad napközbe. Ne használj szárító dolgokat a hajadra, bőrödre, attól pont zsírosabb lehet. Orvoshoz is elmehetsz a gonddal, ha nagyon nem tudsz mit kezdeni vele.

2015. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!