Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rá merjem bízni magam tanuló...

Rá merjem bízni magam tanuló fodrászra?

Figyelt kérdés
A baráti társaságunkban az egyik srác barátnője fodrásznak tanul, most fog végezni. Felajánlotta, hogy ingyen (bár én azért adnék neki pénzt,hisz csak anyag meg munka) levágja a hajamat. Derékig érő hajam van, amiből jó 15cm-től megszabadulnék. Valami egyszerű fazonra gondoltam, ti bevállalnátok? Mi alapján döntenétek? Sosem voltam még ilyen helyzetben.
2015. febr. 11. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Ha most fog végezni, akkor kérd meg óvatosan h mutasson képeket a régebbi munkáiról. Abból látni fogod, hogy jól végzi-e a munkáját.

Nekem is derékig erő hajam van, kb beleőrülnék, ha valaki tönkretenné, tudom milyen nehéz helyzet. De hát egyszer élünk és még megnőhet, nem? Olyan nagyon nem tudja elrontani, mégsem rövidre vágja vagy ilyesmi, nagy rizikó nincs benne végülis :)

2015. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos már fodrász rontotta el.. akinél korábban voltam, első alkalommal tökéletes lett, aztán a következő alkalommal borzalom lett :S és elkért érte 4800Ft-ot. Sőt akkor festette is és 2hét múlva ledobta (amikor otthon volt festve sosem volt gond se előtte se utána..) szóval gondolhatod. :) Nagyon gyorsan megnő, 1 hónap kb 1-2cm.

Munkát akkor nem pofátlanság kérni? :)

2015. febr. 11. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem pofátlanság, esetleg mondd azt neki, hogy megnéznéd miket csinált, hogy tudj választani valami jó fazont vagy valami ilyesmit. De azt is megértheti, hogy miken ment keresztül a hajad, ahogy írod :/ , szóval ő akar gyakorolni, nem te akarod ingyen vágatni, nyugodtan kérd, hogy mutassa meg, mert kíváncsi vagy rá.

Mindig vadásszák ilyenkor a lányokat, akin gyakorolhatnak, te teszel neki szívességet szerintem ha engeded, hogy vágjon belőle.

2015. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na majd puhatolózok :) Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál, nyomtam a zöld kezet természetesen! :) Jó tudni az ilyesmiket.
2015. febr. 11. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha most fog végezni, akkor már van gyakorlata és sok vizsgán van túl.

Amikor én voltam tanuló, sokan jöttek a tanműhelybe, és senkinek nem rontottam el a haját. :) Még extrémet is sikerült csinálnom, a modell nagy örömére. :)

Nagy fazont nem lehet vágni, ha csak 15 centit vágatnál a hajadból...

Én biztosan bevállalnám, hiszen már tudnia kell az illetőnek, mit hogy csináljon. Az elején tisztázni kell mindenesetre azt, hogy semmiképp nem vághat többet, mint amiben megállapodtok, mert ebből még sok éve dolgozó fodrászok esetében is adódnak problémák.

2015. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!