Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időt kell várni egy...

Mennyi időt kell várni egy hagyományos hajfesték használata és egy ammóniamentes közt?

Figyelt kérdés
Rövid hajról van szó, tehát elég gyorsan lenő jóformán az egész, de mennyi idő múlva fogja be azt a részt, amin még van az előző festékből?

2015. febr. 13. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha sötétebb festék akkor bármikor befogja. Ha világosabb akkor nem fogja be.
2015. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden festékhez van használati utasítás, azt kell betartani. Általában fél óra a hatóidő, utánfestéskor csak a hajtőre kell felvinni a keveréket aztán az utolsó 5-10 percben a hajvégre - de ez utóbbi időtartam változik az aktuális helyzettől. Ha át akarod festeni a hajad más színűre, akkor az teljes festés kategória.
2015. febr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bár a másodikkal nem sokra megyek, mert nem a kérdésre válaszol.


Az a helyzet, hogy nem sötétebb vagy világosabb lesz, hanem kb. ugyanolyan sötét. Természetes sötétbarna hajamon volt most gyakorlatilag az eredeti színhez nagyon közeli barna árnyalat, ammóniatartalmú festékkel festve. Hasonlóan sötét, de vörösesbarnát szeretnék ráfesteni ammóniamentes festékkel.

2015. febr. 14. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok, és nem értem, miért nem a kérdésre válaszoltam?

nem azt kérdezted, hogy mennyi idő alatt fogja be a festék a már befestett hajadat?

2015. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem. Ha újraolvasod, akkor az a kérdés, hogy egy hagyományos (ammóniatartalmú) hajfestékkel való festés után hány héttel illetve mennyi idővel érdemes ammóniamentessel festeni, hogy befogja. Nem a hatóidőről beszélek, hanem a két hajfestés közt eltelő időről.
2015. febr. 15. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:

"mennyi idő múlva fogja be azt a részt, amin még van az előző festékből?"

Tényleg nem kötözködésből, de ez félreérthető volt.

Amúgy meg nincs semmi különös várakozási idő csak azért, mert ammóniamentes a festék.

2015. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!