Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék nyárra hosszú hajat...

Szeretnék nyárra hosszú hajat a fejem tetején, legalább olyat ami leengedve a tarkómra ér. Ha március 22 után elkezdem ricinusolajas pakolással kenni heti 3x, elérem ezt?

Figyelt kérdés
azért csak március 22 után, mert akkor leszek modell az osztálytársamnak egy fodrászversenyen, akkor muszáj lesz lenyírnia. A hajam viszonylag jól nő, de félek, hogy minél hosszabb lesz, annál nehezebben fog nőni. amúgy hátul és oldal rövid marad a hajam :) esetleg valami tanácsok? köszönöm :) 18/f

2015. febr. 14. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A haj növekedése genetikán múlik, a ricinusolaj az égvilágon semmiben nem befolyásolja a növekedést. Igen, tudom, hogy az internet tele van ezzel a marhasággal, de ha nem akarod, hogy a hajad fele kihulljon, akkor nehogy elkezd használni.

A haj havonta 1-2 centit nő, ez egyénenként vátozó.

Vitamindúsan kell étkezni, és elegendő mennyiségű folyadékot kell inni, azzal a maximumra tudod kapcsolni a haj növekedését. Mármint úgy maximumra, amit a genetikád megenged.

3 hónap alatt viszont sehogy nem fog 6-8 centinél többet nőni.

2015. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

A ricinusolaj segít a növekedésben! Nem minden tévhit ami az interneten van..

Természetgyógyász és fodrászom is használja.

DE csak heti 2-szer maximum használd. Mindig mosd le jól. És ne csodákra várj!

2015. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Csak akkor hullik a haj ha az ember buta és nem mossa ki jól 2x-3x samponnal!

Ha allergiás azt meg tudja..

Mindenképp nézz utána, kérdezgesd (megbízható) fodrászod.

2015. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem meg orvos cseszett le a ricinus használata miatt, hogy miért dőlök be minden hülyeségnek. És inkább hiszek egy orvosnak, mint egy fodrásznak. Háziorvos, bőrgyógyász és szemész is leszúrt, mert a szemem is begyulladt tőle.

Igen, én is bedőltem neki, el is veszítettem az amúgy sem sok hajamnak kb. a felét, úgy, hogy rendesen kimostam és higítottam olivaolajjal. 3-szor, 4-szer samponoztam, ezzel csak frankón kiszárítottam a hajvégeimet. A kád minden alkalommal TELE volt hajszálakkal, többszáz szállal.

Ismerősök, barátok, rokonok körében is többen használtak, semmit nem használt senkinek. Itt az oldalon is rengetegen panaszkodnak, hogy mennyire reménykedtek, erre hajhullás lett belőle.

2015. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet érzékenyek vagy rá, hisz ilyen is van. (főleg ha családoddal is így történt)
2015. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!