Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a pattanásaimal?

Mit tegyek a pattanásaimal?

Figyelt kérdés
Minden nap ápolom az arcom,hidratálóm dmes,rosszmanos termékek hadait vettem meg a bőröm tölűk szebb lett de a pattanásoka a homlokomon nem tudom el tüntetni. Mit ajánlanátok?

2015. febr. 15. 13:20
 1/2 anonim válasza:

Nekem a kicsit ugyan drágább Vichy arclemosó (reggel-este) vagy a Müllerben kapható Clerasil börradiros 3:1 termékei váltak be. Az egyik osztálytársam (fiú) nagyon pattanásos volt (az a gennyes fajtájú) ő napi szinten kezdett el joghurtba élesztőt tenni - és tök jó lett tőle a bőre..Figyeld meg hogy esetleg valamilyen kajára nem jön-e elő jobban...(füstölt, fűszeres.kakaós...stb)

A Giginek is volt régebben egy termékcsaládja a Lipacid -az is nagyon jó készítmény...Ha nagyon drága kérd névnapra vagy szülinapra --én is úgy kaptam. Ezek spéci dolgok - a patikába kérhetsz esetleg termékmintát - szoktak adni!!! Sok sikert!!

2015. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 viki d válasza:

Nekem a La Roche Posay Effeclar Duo + vált be legjobban

gyógyszertárban lehet kapni, viszon elég drága 4000 forint körül mozog , valamint a Himalaya citromos-mézes arctisztítója is nagyon jó (dm,tesco)

2015. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!