Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét szem alatti karikákra...

Sötét szem alatti karikákra milyen korrektor ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik korrektor elfedi! Szerintem még a legolcsóbb is!
2010. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. febr. 12. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:

azt hiszem úgy van: hogy mindig egy árnyalattal világosabb legyen a korrektorod az alapozódnál


ha nincs alapozód, akkor is ez a követendő példa, csak akkor az arcszínedhez képest legyen világosabb a korrektor

2010. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Essence ecsetes korrektora is teljesen bevált.
2010. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hàt, én is ugyanezzel a problémàval kuszkodom mint a kérdezo, és merem àllitani, nem mindegyik fedi el teljesen ( vagy tartosan) a karikàkat.

Ketto van ami nekem nagyon bevàlt, érdekes, két kulonbozo àrkategoria- az egyik a Maybelline hab àllagu korrektora, a màsik pedig a Clarins stift korrektora.Mindketto zseniàlis!!

2010. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Essence korrektor. A három színű. A szem alatti karikákat a rózsaszín (vagyis hivatalosan a "viola") fedi el. Tegyél belőle a szemhéjadra is, és dolgozd el egyenletesen.

A pattanások elfedésére a zöld alkalmas.

2010. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
egy kis szempúder elfedi
2010. febr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

A legjobb rá, az alvás-este 10-től,ameddig lehet :-)

Ha dohányzol próbálj leszokni, sok gyümölcsöt egyél,igyál natur leveket+ ásványvizet.

Mozogj sokat,ha irodában kell ülnöd ússzál heti egyszer legalább.Addig is amíg a jótékony hatás megérkezik,folyékony, világos korrektort ajánlok.

2010. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!