Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha veszek 1 epilátort azzal...

Ha veszek 1 epilátort azzal le tudom szőrteleníteni magam intim részen? (férfi vagyok)

Figyelt kérdés
Semmi nem vált be, már csak ez a lehetőség maradt...
2008. aug. 24. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
tudod, de nagyon fájdalmas...
2008. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy semmi se vált be. Ha ezt úgy értetted, hogy begyulladtak a szőrtüszőid, kiütéses lett ,,ott", akkor semmiképp sem ajánlom az epillátort. Meg egyébként sem. Én egyszer próbáltam intim területen szőrteleíteni vele, hát senkinek se kívánom! Utána vérzett az egész vénuszdombom... Szerintme ne próbáld ki! Nagyon fáj...
2008. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
52%
én pasiként tuti nem szőrteleniteném magam állandóra a farkam körül. (persze nagy ritkán, poénból az rendben van.) inkább ollóval tartom karban a dolgot, hogy ne legyen őserdő, neked ez miért nem elég? a barátnőd kérte?
2008. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A barátnőm is kérte, én is kurva rosszul érzem magam ha valahol szőrös vagyok. A lábam meg a karom gyantázzák mert modellügynökségben dolgozom, de intim területet nem engedte a bnőm hogy más megcsinálja, borotva egyátalán nem vált be, gyantát nem tudom, ugyhogy ez maradt. köszi, írjatok még légyszi
2008. aug. 24. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Be fogsz pisilni, és utána 2 hétig semmire nem leszel alkalmas. Azalatt meg kinő újból.
2008. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a gyanta egyszerább lenne. ha szakember csinálná...de magadnak semmiképp se csináld! Ha kezdő vagy a témában...(2. válaszadó voltam)
2008. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
ha igy áll a dolog, akkor szerintem is szakember csinálja. a barátnőd meg fogadja el, hogy az intim gyantázásban semmi szexuális dolog nincs, a te részedről legalábbis biztosan nem (hacsak az nem, hogy közben végig arra gondolsz, hogy megb***d a k***a anyját annak aki a gyantát feltalálta :D )
2008. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtelenítő krém? Csak utána nagyon alaposan meg kell mosni.
2008. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha levágnád kicsire és úgy borotválnád le?lehet hatásos lenne.Vagy ha a barátnőd ért a gyantához csinálja meg ő.
2008. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!