Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szokták a sötétbarna...

Miért szokták a sötétbarna hajra azt mondani, hogy fekete, a világosbarnára meg hogy szőke?

Figyelt kérdés
Vagy a sötétszőkére, hogy barna?

2015. febr. 26. 17:45
 1/3 anonim válasza:
Mert szinvakok :'DD nem tudom de engem nagyon idegesitenek ezek
2015. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha a saját hajáról beszél az ember akkor lehet hogy ezzel a titkos vágyát fejezi ki, tehát valakinek enyhe barna, de mivel a szőke ritkább és ezért ilyen szempontból értékesebb, ezért rámondja hogy neki is az. Lásd az enyhe hullámos hajú embereket akik szétfésülik a hullámot mert egyeneset szeretnének, aztán arra a szegény szétroncsolt szálló hajra büszkén mondják hogy nekik egyenes van.

Egyébként meg akkor is szoktak színt téveszteni az emberek, ha egy hajszín ritka, például a kifejezetten szőke, illetve fekete haj ritkább errefelé, ezért van aki egy sötétebb barnát meglát és már az is annyira elüt a többségtől hogy feketének tűnhet.

2015. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Engem is zavar. Gesztenyebarna hajam van a családom szerint, de a barátnőm szerint fekete.
2015. ápr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!