Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz? Visszataszító? (Szőr a...

Gáz? Visszataszító? (Szőr a testen)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ekezetek nelkul fogok irni, mert telefonrol vagyok, igy az elgepelesert is elore bocsanatot kerek!

14 eves lany vagyok, sajat meglatasom szerint keves onbizalommal. (Ervek emellett: a tomeggel haladok, ha tobben allitanak mast lemondok az otletemrol/tervemrol, sokszor lealaznak szoval) Egyenlore a parkapcsolatok hidegen hagynak, mert szerintem az en korosztalyom nem erett ilyesmire... Ennek ellenere szeretnek apoltnak, igenynesnek latszotdni, nem szeretnek ellenszenvet kivaltani masokbol. Az en hajam es szorom igen eros, vastag szerkezetu es sotet szinu. A hajra szerencsere most fedeztem fel a vasalast. Viszont az alkaromon kb. 2 centis sotetszoke szorszalak vannak, a hasamom is van hogy durvan latszik, van hogy nem. Ugyanez a combbal. A labszaramat termeszetesen borotvalom, terdem felso reszeig. Az ujjtoveimrol is, ha van bajszom kremmel szepen eltavolitom. Az alkarommal megbekeltem, nem mindig feltuno. Viszont a hasam es a combom nagyon zavar. Teltkarcsunak mondanam magam, es zavar, hogy egy osztalykirandulas/tabor alkalmaval nem tudom magam 100%-osan jol erezni magam, mert azon filozok: vajon nekik feltunt? Milyennek talaljak? Gaz?

A combomrol mar volt,hogy borotvaltam, de azt soha maskor... A hasamon nem szeretnem ezt negejteni. Kepet nem csatolok. De szerintetek ez mekkora hatrany? Visszataszitoe, ha egyebkent egy tanult, igenyes, aranyos lany vagyok? Nem tudom, hogy a kesobbiekben, ez milyen hatassal lesz a paromra. Aki persze magamert szeret majd, de felek h vele es mindenki massal is meg lesz a felsz... Troll/gunyolodo kommenteket kerlek mellozetek! Koszonom elore is!



2015. márc. 8. 00:36
 1/9 anonim válasza:
de cuki vagy :)
2015. márc. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem hiszem, hogy neked olyan nagyon erősen fekete szőröd lenne. Szóval nem mindegy? Az a pasi, aki emiatt beszól neked, az annyit is ér.
2015. márc. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Az en hajam es szorom igen eros, vastag szerkezetu es sotet szinu." itt a szőröm helyett szarom-at olvastam. egyébként értelmesnek tűnsz a korosztályodnál
2015. márc. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat! Igen.. En is hasonloan nyugtatgatom magam, de iszonyatosan zavar es rossz erzest kelt bennem, ha valakiben nem tetszest valtok ki. Ha annyit is er, akkor is egy ember, akinek negativ velemenye van rolam. :/
2015. márc. 8. 00:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 14 vagy, akkor le a kalappal. Példát vehetnének rólad a többi tizenévesek, de még jónéhány huszonéves is. A szőrrel ne foglalkozz, egyik volt barátnőm is szőrösebb típus volt, engem nem érdekelt. Nem azért szerettem.
2015. márc. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is feltűnt, hogy sokkal érettebbnek tűnsz a gondolkozásod alapján. :)


Nincs ebben semmi gáz, hiszen minden emberi lény szőrös. Mindannyian ugyanolyanok vagyunk.

Nem tudom, hogy igazából mennyire lehet erős a szőrzeted. De a nagyon durván erőteljes szőr hormonproblémára utalhat. Szóval ha nagyon drasztikus a helyzet, akkor én meglátogatnék egy orvost a helyedben.


Amúgy a borotválás helyett pedig szerintem használhatnál inkább gyantát, attól nem fog még inkább erősödni a szőröd. Ráadásul egy darabig nem is kell foglalkoznod akkor a szőrtelenítéssel. :)

2015. márc. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Emiatt ne aggódj ezzel minden tinédzser igy van hiszen ez a pubertás kor ilyenkor hevesebbek a hormonok ezért nő szőr olyan helyen is mint például a has vagy a comb...Mindenkénél másképp van de általában a te problémád a gyakori! semmi gond csak a tinédzserkor játszik közbe! Idővel jobb lesz!
2015. márc. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem nem lett jobb. Ami kamaszként kinőtt, az bizony most is van.


Epilátor. 8-10 ezer forint, de mindenhonnan leszedi.

2015. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szőrtelenítésnél én a veet gyantára szavazok, nem erősödik meg tőle a szőröd még jobban, de a borotvától igen. Nekem is elég vastag szálú, sötét színű a szőrzetem, de amióta gyantázom a lábamat egyre kevesebb nő vissza és nem is erősödik meg. A combomon meg az alkaromon is le szoktam szedni, mert eléggé zavar, főleg nyáron rövidgatyában/szoknyában.

Másokon a szőr amúgy egyáltalán nem szokott zavarni. Kivéve a hónaljszőrt, mert az még büdös is lesz, de azért egy igényes ember normál esetben nem növeszt hónaljkutyát.

14/l

2015. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!