Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos a homlokom,...

Nagyon pattanásos a homlokom, emellett még zsíros is. Valami házi praktika ami nektek bejött?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Puszi a homlokodra ;)
2015. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normál szappan.
2015. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3-4 púpozott tk. cukor, 2 evk. citromlé, 1 tk. olaj (napraforgó, repce...) ezeket összekeverni, felvinni, kicsit belemasszírozni az arcbőrbe. Pár percig rajtahagyni, majd jó alaposan lemosni. Ezután én mézzel szoktam bekenni az arcom, aztán kb. 25 percig úgy hagyom, majd lemosom. Hetente kétszer szoktam csinálni.
2015. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, ment a zöld kéz :)

am képzeljétek, most olvastam egy praktikát és bejött gondoltam leírom:

- kettévágtam egy citromot, bedörzsöltem az arcomba majd 5 perc után lemostam

- ez után egy tojásfehérjét felvertem ismét adtam hozzá citromlevet, 10 percig fent hagytam az arcomon, langyos vízzel lemostam.

-ismét citromlevet raktam az arcomra, öt perc után lemostam

és láthatóan javult :)

ajánlom mindenkinek:)

am köszönöm az eddigi válaszoloknak

2015. márc. 8. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:
miért használsz citromot az arcodra? : ( tökre veszélyes.
2015. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2015. márc. 8. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:

azt ne hidd, hogy jónő nóra citrommal hámlaszt. ő is paulas choice termékeket használ, mint én...

szepsegreceptek hu/kozmetikumok/hazi_kozmetikum/citromle-foltokra/

2015. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elképesztőbbnél elképesztőbb dolgokat csinálsz. Kérlek vegyél egy száz forintos szappant és úgy lekapja a zsírt, mint a sicc. Olcsó és nincs benne hókusz-pókusz.
2015. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!