Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Amióta 1 órás ricinus olaj...

Amióta 1 órás ricinus olaj kúrát használok és szakszerűen használok hajvégápoló olajat pár napja, azóta mintha ritkább lenne a hajam, mert amikor beletúrok, akkor olyan sima és könnyebbnek érzem, de mintha kevesebb lenne. Miért?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Másik olajat nem próbáltál? Hogyan mostad utána a hajadat?
2015. márc. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább csak az állaga miatt, valamint azért, mert az olajtól a hajszálak elnehezülnek, "összetapadnak", így máris kisebb volumenűnek tűnik/érződik.
2015. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy használod a ricinust? Ez egy sűrű olaj, csak hajvégekre szabad kenni, mert fejbőrről nem lehet lemosni teljesen, ez pedig hajhulláshoz vezet, meg a haj elnehezedéséhez.
2015. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De elvileg ha 2-3 szor átmosom samponnal, akkor kijön a ricinus. Am igen sztem elnehezült az olajtól :/
2015. márc. 12. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:

a ricinust onmagaba hasznalni nem tanacsolnam.

vegyiteni kell. en igy hasznalom:

1 kaves kanal ricinus

1 kaves kanal oliva olaj

1 evokanal kokusz olaj.

ezeket berakom mikroba 15 masodpercre. utana rakok hozza annyi balzsamot amennyi eleg a hajamra. (hosszu hajam van)

ezt nedves hajra viszem fel es 1oraig hagyom hatni.

egyaltalan nem hullik a hajam es nagyon puha fenyesse varazsolja a sorenyem*-* regota hasznalom es nekem jobban nol a haajam.

remelem tudtam segiteni. 😊

2015. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!