Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcbőröm zsíros és száraz....

Arcbőröm zsíros és száraz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem merek hidratáló krémet rákenni, mert félek, h még inkább pattanás lesz az arcom.

Sok oldalon olvastam,h a méz jót tesz, viszont nem írta egyik oldal sem, h heti hányszor kenhetek rá..

A cél az lenne, h olyan megoldás találjak, amitől nem leszek annyira pattis, és ne legyen ennyire kiszáradva a bőröm.

Segítséged előre is köszönöm!!:)



2015. márc. 23. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

olyan hidratálóra van szükséged, amely nem komedogén, vagyis nem okozz pattanásokat.

a gél, vagy krémgél állagú cuccok általában ilyenek.

amit tudok ajánlani:

jimjams liposzómás gél, essence pure skin pattanástalanító hidratáló. én külföldről rendeltem mizon snail recovery gélt és hyaluronos gélt, nekem ezek a legjobbak, és 1500 körüli áron vannak, csak nem lehet itthon megvenni.

2015. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Zsíros, felszíni vízhiányos. Nekem is ilyen volt. Ezt az egyik legnehezebben kezelhető típus. Ha túlszarítod megjobban zsírosodik es piros is lesz, ha meg túlápolod akkor meg azert zsírosodik. Van egy jó hírem van remény szülés utan rendeződött es most mar normal bőröm van. Azelőtt mindent értsd Mindent kipróbáltam. Itthoni bőrápoláshoz ezek jöttek be: télen bioderma sensibio micellas víz lemosónak ezt hasznaltam, estee lauder day wear plus éjszajára bioderma sensibio krem. Nyáron pedig E.L. perfectly clean lemosó ( tökeletesen tisztít nem szárít egy tubus egesz tavasztól őszig elegendő volt) utana vichy thermal víz spay es clinique ddml lotion.
2015. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sonny8 válasza:
fekete mannaszappan
2015. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!