Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös az arcom, mit...

Nagyon szőrös az arcom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok, es nagyon vagyis elegge szoros fajta. a pajeszom is nagyon latszik l, szoktak nekem mondani hogy szakallam van, az azert tulzas. de tenyleg van ott valami, es most van baratom, es mar.cikinek erzem hogy szoros az arcom..nem tett ra megjegyzest, de megis kellemetlen. Mar egyre jobban zavar

a hajam is nagyon hosszu, a wcbe is bele log es neha olyan jol esne felkontyolni pl ha melegem van a suliban,de nem teszem,mert zavar hogy szpros vagyok:( a fiu osztalytarsam mindennap megszol..es nagyon rosszul esik, eddig nem erdekelt, most hogy van baratom, egyre jobban zavar.

nem borotvalni szeretnem, buta nem vagyok

a kozmetikusom a csalad regi jo baratja, allitja hogy a gyantazastol nem lesz erosebb, egy hogy egy ido utan ritkul, vekonyodik a szor hajszalvastagsagura.

csak a pattanasoktol felek, en egyaltalan nem vagyok pattanasos fajta

o azt mondta nezzek utana ennek az egesznek, es dontsek, azt mondta az elso alkalomtol nem fog meg erosodni a szor, tehat ha leszedi es nekem nem tetszik illetve a borom nem birja, akkor nem veszett semmi.

szerintetek? sokkal magabiztosabb lennek, ha szep arcom lenne..:(


2015. márc. 25. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is a gyantát javasolnám, ritkulni fog tőle, úgyhogy egy próbát megér. Vannak különböző krémek, amikkel tudod utána kenni, így biztosan nem fog kipattogni.
2015. márc. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen. :)
2015. márc. 25. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan gyantáztasd le,ahol zavar
2015. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is gyantáztatom,szinte az egész arcomat. Nyugodtan csináltasd meg,szép lesz utána.
2015. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet hormonzavar, endokrinológussal egyeztess, lehet gyógyszer és életmódváltás segít.
2015. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is szőrös fajta vagyok, és régebben nekem is beszóltak emiatt. Anyukám szerencsére nagyon jófej, első kérésre elvitt a kozmetikusomhoz. Már olyan ket eve gyantazom. Ha nem vagy pattanasos tipus, akkor nem valoszinu hogy a borod kipattogzana, de ha nem jonne be, probald ki a szokitot:)
2015. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pattanasos fele, egyaltalan nem.

Es a szorteted milyen lett, erosodott?

En a szokitot felejtosbe rakom, azt semmikep sem szeretnem.

2015. ápr. 8. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet az oka inzulinrezisztencia vagy policisztás ovárium szindróma is. Endokrinológus segíthet!
2021. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!