Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szilikonmentes hajápolás?

Szilikonmentes hajápolás?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom, hogy áttérek a szilikonmentes termékekre, hogy szebb legyen a hajam. De hetente 1x vasalni szoktam a hajam, amire használok hővédőt is.

Ha szilikonmentesen kezelem a hajam nyilván nem használhatom a hővédőt, de akkor mi védi meg a hajam? Semmi? Jobban fog majd roncsolódni?


2015. márc. 26. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem életem legjobb döntése volt, hogy elhagytam a szilikonos hajápolókat. Csak sampont és növényi olajat használok, ami több hajproblémámat is megoldott.
2015. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem meg életem legrosszabb döntése volt a szilikonmentes. mondjuk nekem vékony szálú, könnyen töredező hajam van. sokáig küszködtem a szilikonmentes cuccokkal, de nekem egyszerűen nem bírja a hajam. a szilikon viszont megvédi minden töréstől. nekem semmi negatívum nem jön ki a szilikonoktól. és amúgy nem rakódik le a hajon, a sampon leviszi.
2015. márc. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!