Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mennyi hajszálatok...

Nektek mennyi hajszálatok hullik el egy hajkifésülés alatt?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy a "szezon" miatt e de mostanában egy kifésülésnél akár két tucat hajamtol is megkell vállnom. nembeszélve arrol több mint két tucatrol ami hajmosasnál megy el. tekintettel arra hogy már eléggé ritka a hajam ez kicsit sokallom . szegezzük le hogy már a szinte a száraz jól fésülhető hajamat fésülgettem tényleg csak két három alkalommal akad el bontófésű illetve utólag a hajkefe, de bármien gyengéden és kíméletesen fésülöm hálatlanul jönnek sorba . régebben is szenvedtem ezzel már sokat . csak érdekelne hogy más e is van e vele így .mert aggódom hogy 30 éves koromra már semmi nem marad a fejemen.

u.i. Ha valaki tud fórumot vagy oldalt ahol foglalkoznak ilyen tematikával azt is megköszönöm



2015. márc. 27. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem is hullik valamennyire.

barátnőmnek marokszámra hullott, volt is egy kis folt a fején ahol nem volt haj és kiderült hogy a sok stressztől..

2015. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nálam a stress kizárva képtelen vagyok a stresszre bármilyen hihetetlen is én max felhúzom magam dolgokon ha valami szarul megy de stressz? sosenem
2015. márc. 27. 19:02
 3/9 anonim válasza:
Nekem kb 150-200 hajszalam hullik ki fesulkodesnel.fele annyi hajam sincs mint tavaly ilyenkor,csak egy kis csutka log coppfnak csufolva.hosszu evek ota kinlodok hajhullassal,mindig valami mas ok miatt.persze rohangaltam orvostol orvosig,hajpakolasok,gyogynovenyek,gyogyszerek,oldatok,stb.szerintem nincs olyan keszitmeny amit ne probaltam volna ki,volt ami segitett valamit,de a legtobb semmit nem ert.most eppen gyogyszer mellekhatas miatt hullik,pedig mar reg nem szedem.szoval most varom hogy mikor Jon el az a nap,mikor el kell mennem parokat venni.mert persze nem no vissza,csak egy minimalis resze.nagyon sokat sirtam mar emiatt,de mar kezdek beletorodni,hogy nincs segitseg.nem elkeseriteni akarlak,inkabb vigasztalni,hogy van valaki aki sokkal rosszabb helyzetbe van mint te.vagyis remelem a te problemad nem ilyen sulyos.
2015. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
volt ilyen időszakom régebben nekem is hogy tényleg marékszámra való haj öszejött a heti porszivozásnál a lefolyó eldugult a hajaktol a lakásban még a hütőben is haj volt. és csak puff magátol elmúlt amikor már feladtam. volt hogy samponok enyhitették stb. de a nagy áttörés magától jött el
2015. márc. 28. 12:24
 5/9 anonim válasza:
Remelem ez nalam is eljon egyszer,kulonben tenyleg marad a paroka.
2015. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Elfelejtettem az elobb irni,hogy a: tojassargaja,ecet,eleszto,mez kevereke pakolaskent nagyon jot tesz a hajhagymaknak.fiatal koromban ez hasznalt mikor meg csak "altalanos" hajhullasom volt.(ecetbol csak par cseppet)
2015. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!


Az utóbbi időben nekem is feltűnően több hajszálam hullik ki hajmosásnál és fésülködésnél is. :/


Lehet, hogy csak a tavaszi "csere"? Én nagyon remélem, mert ha nem, akkor készülhetek parókát venni.

Ezt most teljesen komolyan gondolom. Nem elhülyéskedem a kérdést. Valójában aggaszt.


31/N

2015. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az miből derült ki, hogy a barátnődnek a stressz okozta a hajhullást? Elmúlt a stresszes helyzet, majd elmúlt a hajhullás?
2015. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem samponokra nagyon érzékeny a fejem van hogy egyik samponnal 3x annyi hajam kerül a lefolyóba mint a másiknál és fogalmam nincs mi lehet az oka mert mindkettő ugyan az a gyártó és ugyan az a széria is csak elvileg "másra" van viszont fésülésnél már csak egy elenyésző mennyiség hullik ki. én már nemtudok rajta eligazodni. pedig kiméletesen mosom a hajam ahogy fodrásznő ajánlotta és mégis csomó kijön. hihetetlen felváltva van vele bajom. amikor topicot nyitottam akkor mosásnal okés volt fésülésnél szörnyü most forditva. :/
2015. ápr. 16. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!