Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilállás után fájó foltok mi...

Epilállás után fájó foltok mi lehet ez? Irritáció?

Figyelt kérdés

Nem régiben döntöttem úgy hogy veszek egy epillátort sok jót halottam róla a lábammal még nem volt semmi gond de mikor a hónomaljánál epilláltam utána fájó piros foltok jelentek meg mintha a bőr felső rétegét is megsértette volna

ez mi lehet??


esetleg tudtok epilálláshoz praktikákat hogy ne fájjon annyira,stb


és az igaz hogy idővel hozzászokik a bőröm és kevésbé fog fájni?



2015. márc. 28. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A hónalj érzékenyebb rész, és a bőrt sem tudod magadnak eléggé megfeszíteni ott, max ha valaki segít ebben. Szóval inkább gyantázz ott. Az epilátor felsérti a bőrt is ha nincs jól kifeszítve, ezért alakulnak ki a fájó piros pöttyök.
2015. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs túl sok pénzem hogy még erre is költsek ezért is döntöttem epillátor mellet mert azt egyszer kell megvenni meg szerencsére olcsóbban is hozzá tudtam jutni


nincs még is valami módszer amivel ezt kitudnám küszöbölni


vagy leht pont ezért volt le árazva mert rossz minőségű termék és ezért sérti fel a bőröm?

2015. márc. 29. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!