Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet az hogy más...

Hogyan lehet az hogy más lányoknak gyönyörűen csillogó sima hajuk van, az enyém meg vacak?

Figyelt kérdés

Mindig nézem a metrón hogy a lánytársaim hosszú haja szépen lesimul és fényes. Nem zsíros, meg van mosva, mégis ápoltan rásimul a fejükre. Az enyém meg balzsamozás, hajolajozás és hajvasalás után is olyan mint a kóc, száll mint a fene, ha fújok rá lakkot akkor meg száraz lesz mint a sivatag és csomós. :S Másnapra meg le van lapulva és látszik hogy hamarosan hajmosás idő lesz.

Mit tehetnék még a hajamért? Még vitamint is szedek. Mégis egy nagy szálló kóc van a hajam helyén.


2015. márc. 28. 21:40
 1/3 Quasar07 ***** válasza:
Előfordul. Ajánlom a keratinos hajszerkezet építést, csodákat művel!
2015. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hóbogyó válasza:
Egyik ismerősömnek volt keratinos hajkezelése. Gyönyörű lett a haja. De ez sem tart sokáig. ( Pár hónap) Utána ugyanolyan lesz, és azért úgy hallottam nem olcsó. Nekem is olyan, mint a szénakazal. A fodrászom megnyugtatott, hogy amíg csak egy kicsi hullám is van benne, az ilyen is marad akármit csinálok vele. Szóval én már elfogadtam :D
2015. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ápold a hajad megfelelően, használj kímélő sampont, jó minőségű balzsamot, tiszta argán olajat és figyelj oda arra is hogy eleget igyál, belsőleg is tenni kell a szép hajért.

Ha vasalod a hajad akkor például sose lesz szép, mert a vasaló szétégeti, a haj szerkezete tönkremegy. Az már csak akkor lesz normális ha lenő az egész vasalt rész. Szóval ilyen hülyeségeket ne csinálj. Ha hullámos a hajad akkor fogadd el, és tanuld meg a hullámos hajad kezelni hogy szép legyen.

2015. márc. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!