Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét karikás, erősen táskás...

Quasar07 kérdése:

Sötét karikás, erősen táskás szemekre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Több mindent kipróbáltam már teafiltertől kezdve jégkockáig, de semmi se volt jó.

A filter egy kicsit halványabbá tette, de nem tüntette el. Alapozással sem mentem sokra, mert az Avon alapozómon átüt a sötét színe..

Kérlek segítsetek, nagyon elkeseredett vagyok!:(



2015. márc. 28. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
alvás, kávé és energiaital elhagyása, normális étrend, korán fekvés
2015. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Óóó. Erre nem is gondoltam. Napi szinten kávézom, és 10-kor fekszem, reggel 6-kor kelek..
2015. márc. 28. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszadónak igaza van. Még kiegészíteném egy praktikával: két karikára szelt krumpli darabkát tegyél a szemedre. Ez sokkal hatásosabb, mint pl. egy uborka(ami max csak hidratál és frissít) de a karikákat nem tünteti el.

Ez valamennyire enyhíteni fogja a sötét karikákat. :)

2015. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elöző válaszolókhoz hozzá tenném én használok folyékony korrektort (világosabbatt picit) és azzal teljesen el tudom én tüntetni a karikákat. (Bár mikor piros volt a szemem mint a paradicsom akkor nemért sokat :D)
2015. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!