Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a miteszer ellen a leges...

Mi a miteszer ellen a leges legjobb módszer!?

Figyelt kérdés

Nagyon sok a miteszer az orromon es pirosas a borom mert ilyen akne szeu cuccok vannak rajata. Nos a kerdesem: tud valaki mondani olyan módszert, tonikot, kremet ez ellen? Koszonom es nagyon hálás lennék.

Ja és az is a problemam, hogy nem egyseges a borom színe, hanem valahol piros valahol ragyás valahol normális,de hát nincsen arra szabad kapacitásom, hogy mindig szakemberhez forduljak... :(



2015. márc. 28. 22:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek!! Most veszem észre milyen szarvas hibákat vétettem a kiírt kérdésemben!! 😁
2015. márc. 28. 22:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

azért lehet, hogy érdemes lenne bőrgyógyászhoz elmenned. az nem sok idő azért. : )

amit így látatlanban tudok javasolni, az a meglévő pattanásokra az akneroxid krém, mitesszerekre, pirosságra pedig a bha hámlasztás. és fényvédő krém nappalra, ez kötelező. : )

nekem ezekkel szépen kezelhető a probléma, a bha-t imádom.

2015. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy időben én is nagyon miteszeres voltam. Kenegettem minden féle cuccal, de nem nagyon voltak hatásosak. Az Iyves Rocher termékeket szeretem a legjobban, ebből van nekem egy radírozó, egy maszk és egy krém amit nem kell lemosni. Ezek tényleg egész jók, de szerintem a legjobb megoldás ha egyszer-egyszer elmész kozmetikushoz, ha mellette használod ezeket a termékeket akkor tuti, hogy sima lesz a bőröd.
2015. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni BHA hamlasztot? Csak a Paula's choice-t ne mondjatok!
2015. márc. 28. 22:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Es tudtok mondani pontos markakat? ( ne horribilis osszegert, ha egy mod van ra)
2015. márc. 28. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:
miért ne mondjam a paula's choice-t? : D én azt használom.
2015. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen márkát írunk, a BHA minden márkából drága. Én Neostratát használok, az sem olcsó, de az is jó, sokáig elég, szóval megéri. Sajnos jobbat nem tudok, nekem más nem használ a BHA-n kívül. És nem árt bőrgyógyászhoz is elmenni, egészségesen étkezni, stb.
2015. márc. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az arcomat Anaconda Antiszeptikus tonikkal (300 ml 1950 FT) kezelem reggel és este és 20 év után teljesen felszivódtak a mitesszerek az orromban,fogynak a pattanások és nem zsirosodik az arcböröm sem!!!!!! A hajamra antibakteriális hajszeszt használok, és 1-2 nap helyett 3-4 naponta kell csak hajat mosnom.Még az elején vagyok a kezelésnek, de látványos javulás tapasztalható.
2015. ápr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
kedves utolsó válaszoló, ezt a tonikot hol lehet megvenni? dm-ben is van?
2015. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!