Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam meg anyának,...

Hogy mondjam meg anyának, hogy szeretnék szőrteleníteni gyantával?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és már vagy pár éve használok borotvát, de anyának soha nem mondtam. Mindig anya készletéből vettem el egyet, de ő sose szólt érte. Nem is beszéltünk erről, nem tudom, hogy tudja-e hogy ezt csináltam. Viszont most szeretnék gyantát használni. Hogy mondjam el neki? Akkor ha elmondom, rájön, hogy eddig mindig az övéből vettem el.
2015. ápr. 2. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gond? Még ha 12 éves lennél, akkor megérteném, de 16 vagy, az emberek többsége ilyen korban már szőrtelenít. Simán menj el a boltba, vegyél gyantát, csináld, vagy járj kozmetikushoz. Anyukád ellenzi a szőrtelenítést, vagy miért kell előle titkolni?
2015. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem először a gyantázást mindenképpen szakemberrel csináltasd. anyukádat meg kérdezd meg, hogy ő mit szólna hozzá, ha gyantáztatnád magad. arról nem muszáj tudnia, hogy használod a borotváját :D
2015. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne elmondani? Vegyél gyantát és csináld. De akár főzhetsz is cukorgyantát, ha nincs pénzed.
2015. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!