Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat érdemes vágatni...

Milyen hajat érdemes vágatni ha hullámos és ne kelljen vasalni hogy jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Most nagyon hosszú hullámos hajam van. Már tapasztaltam, hogy ha egyenesen van levágva nincs ritkítva és mellé hosszú akkor hullámos de csak enyhén. Szárítás nelkül néha ilyen spirálos de még azis elmegy. Igazából szép nincs is vele gond csak unom viszont egy egyenes hajban több a lehetőség mert lehet sokféleképpen levágni. Nekem olyan hajra van szükségem ami úgy is elviselhető ha csak egy hajkefét lát napokig. És most ilyen van viszont már unom és érdekelne hogy van e más fazon amivel ugyanígy tudnék lenni, hogy ne kelljen égetni ahhoz hogy jól nézzen ki. Maximum melltartócsatig vágatnám le most az alatt van kb 10 cm-rel. Egyébként vékonyszálú szőke de rengeteg hajam van ha ez számít. Ha ki van vasalva hátulról egy haj vagyok lábakkal :D És jól esne egy kis változás :)
2015. ápr. 6. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt gyanítom, hogy ha rövidebbre lenne vágva a hajad, mondjuk hosszabbodóra, akkor jobban behullámosodna. Ezt ki lehetne használni, vagy nem tetszene úgy?
2015. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hmmm..., hát, ahogy leírtad, gyönyörű lehet a hajad! Persze, megértem, ha unod - néha rájön az emberre, hogy változtasson.

Nekem is hullámos a hajam és gyakran spirálba is tekeredik, de mostanában elég gyakran fésülöm, kefélem. Teljesen megértem, ha el akarod kerülni a vasalást és a gyakori fésülést, kefélést.

Lehet, hogy a helyedben csak vágatnék az aljából.

(Persze, ez lehet, hogy nem oldaná meg a vasalás és a kefélés kérdését?!)

Sztem örülj annak, hogy dús a hajad! :-) És ne zavarjon, hogy hátulról hogyan nézel ki.

2015. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) 1. igen es pontosan ezert nincs se ritkitva se fokozatosra vagva mert azt igy tudtam kikuszobolni mivel abgondorodes is olyan mint a hullam. Egyszer nagyon szep egyszer meg felig ilyen felig olyan. 2. Valoszinuleg lemodnok a brutalis valtoztatasrol egy kis keket szinezovel ma festettem a vegebe de maradok ilyen natur szerintem :)
2015. ápr. 9. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!