Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék színes hajat. De...

Szeretnék színes hajat. De miért töredezik nekem ennyire a hajam másoknak meg nem?!?!

Figyelt kérdés
na..szóval az a problémám, hogy nekem nagyon töredezik a hajam. Mindig van a hajamban pár színes tincs. De én szeretném az egészet befesteni, de az a bajom, hogy ugye félek, hogy még csúnyább lesz a hajam. Nem értem mert youtubon van egy csomó csaj aki havonta festi a haját különböző színűre és csodaszép haja van..:((( és az még nem is póthaj... és teljesen kivagyok akadva, hogy nekem miért ilyen?!?!?:(((( szedek egy csomó vitamint rá.. állandóan hajpakolásokat kenek rá. és mégis>< nem értem. Amúgy szőke festett hajam van.. tudnátok valamit ajánlani???://

2015. ápr. 6. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ahány haj, annyi típus. Sajnos ha olyan típus a hajad, akkor csakis a hajbalzsam és hajvégápolók tudnak segíteni ezen. Nekem például nem marad meg a festék a hajamban. A vörös megmaradt, viszont mikor fuchsia melír volt benne, pár hét alatt kimosódott... Viszont nem roncsolódott szerencsére. A lényeg, hogy ha ilyen típusú a hajad, tényleg csak azzal segíthetsz, ha hajvégápolót használsz és vigyázz a hajszárítóval, illetve hajvasalással.
2015. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Juj, fáradok már. >.< Bocsi a szóismétlés meg a rossz megfogalmazás miatt. >.<
2015. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer tönkre lett téve a haj a szőkítéssel, akkor azon nem lehet változtatni. Valószínű azért törik a hajad, mert valami nagyon nem jól van csinálva a festés során. Nem mindegy az sem, hogy kinek mennyire sötét az eredeti hajszíne. Értelemszerűen akinek világosabb a haja, annak kevésbé viseli meg a szőkítés.
2015. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De épp ez az, hogy az eredeti hajszínem se sötét, szőkés barna.

de a hajvégápolókat meg hiába használom....sokat nem segít :/ a hajfestékek is jó minőségűek mert nem ilyen bolti 800 forintos. Mindig fodrász festi be.

2015. ápr. 7. 17:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy a válaszokat!:)
2015. ápr. 7. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, mi lehet a gond... Iszol eleget? Az is számít. Más ötletem nincs.
2015. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2-3 liter sőt van amikor többet is iszom egy nap.:/ na m1. azért köszii:)
2015. ápr. 7. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!