Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap kipróbáltam az akneroxi...

Tegnap kipróbáltam az akneroxid 10 gélt. Mindenkinél előfordul bőrpír?

Figyelt kérdés

pici helyen próbáltam ki mivel olvastam ,hogy mik történhetnek..

mára ahol bekentem piros folt lett.. nem fáj nem ég csak piros és picit dagadt.. segítsetek.. ezek mikorra múlnak el?? mivel tudnám esetleg enyhíteni a pirosságot?? sürgőőős


2010. febr. 19. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Akneroxid az egy szar! Tönkre teszi a bőrt teljesen.Hiába öli le a pattanásokat,de cserébe egyrészt szanaszét szárítja a bőrt,ami ezáltal ki fog pirosodni,a hatalmas piros bőrpír foltok meg még a pattanásoknál is szembetünőbbek, és ráadásul ami szárítólag hat a bőrre,arra a bőr ellenreakciója a fokozott fényes sikalmlós tapintású bőr megjelenése,ami szinte állandósul,én is megszívtam már így. Ezt a készítményt messziről érdemes elkerülni szerintem.
2010. szept. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!