Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a szőkésbarna hajamat...

Ha a szőkésbarna hajamat befestetem világosszőkével mi lesz az eredmény?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajam nagyon világosszőke. Viszont tavaly nyáron be volt színezve világosbarnára. Azóta nem festettem nem csináltam semmit. Vártam, hogy kikopjon,mert nem tetszett barnán. Szeretnék újra szőke lenni, de nem lesz foltos, vöröses a hajam? Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2015. ápr. 10. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kiszőkíti. Nekem az eredetileg barna, és már festett hajam kiszőkült (mondjuk kétszer kellett festeni, de ha a tiéd szőkésbarna, akkor szerintem elég egyszer). Az, hogy mennyire lesz vöröses-foltos nagyban függ attól, hogy mennyire vörös pigmentált a hajad. Próbáld ki egy tincsen, hogy milyen lesz, aztán ha jó, kend be vele az összes hajad :)
2015. ápr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!