Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszták! Ti fodrásznál vagy...

Raszták! Ti fodrásznál vagy otthon csináltátok a rasztáitokat? Milyen technikával?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok? Előnyök, hátrányok?

2015. ápr. 11. 20:03
 1/2 anonim válasza:
2015. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én otthon csináltam magamnak. Ha Te is erre készülsz, akkor ajánlom, hogy tényleg nézz utána mindennek, én nem tettem, de meg is lett a következménye :D Például, először hátra csináltam magamnak kb 8 tincs rasztát, aztán szedhettem szét, és kezdhettem elölről, mert nem gondoltam, hogy figyelni kell az elválasztásra. Erre figyelj oda. Én a twist n' rip technikát használtam, nekem ez tetszett. Ezzel kevésbé rövidül, de biztosan meg van a hátránya is, de ebben már nem tudok segíteni, nézz utána :D
2015. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!