Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan kezelés, melynek az...

Van olyan kezelés, melynek az eredménye a keratin terápia selymességével egyezik meg, de mégsem az? (lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék selymes hajat, de nem akarok bevállalni egy keratin terápiát, mert nekem nem kifejezetten egyenes haj kell, csak szép egyenletes, selymes.

A hajam lapos és élettelen, hiába a frissítő vágás is, pár napra rá ugyanaz a helyzet.


Az ilyen balzsamokban meg pakolásokban amit boltban vehetek nem igazán hiszek. Annyi mindent próbáltam már. Keratint is vettem fodrászkellékesben, de semmi. Próbáltam házilag készítettet is, csak rosszabb lett.


Köszi a segítséget



2015. ápr. 17. 16:54
 1/1 A kérdező kommentje:

Szeretnék selymes, rugalmas hajat*

így lenne a helyes csak lehagytam :)

2015. ápr. 17. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!