Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a vélemények az olia...

Mik a vélemények az olia hajfestékről?

Figyelt kérdés

A természetes hajszínem szőkésbarna/hamvas szőke, fél évvel ezelőtt be lett festve palette color shampoo gesztenyebarna hajszínezővel, aminek 26 hajmosás után ki kellett volna kopnia a hajamból, de csak halványul azóta (világos vörösesbarna színe van a hajamnak)

Szeretném visszakapni az eredeti hajszínemet és az olia 7.13-as árnyalata egyezik meg legjobban az eredeti hajszínemmel, de nem vagyok biztos benne, hogy befogná rendesen a hajam leszívás nélkül.

Valami ötlet, vélemény erről a hajfestékről?



#szőke #vörösesbarna #olia hajfesték
2015. ápr. 19. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Festék világosításában ne próbálkozz drogériás hajfestékkel (meg szerintem amúgy se), festék alapvetően festéket (a színezett is festett hajnak minősül ebben az esetben) nem világosít de ha nem túl nagy az éltérés akkor megoldható. Ha érdekel más hajfestéket én hogyan ajánlanék írj nekem! Remélem tudok segíteni
2015. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!