Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » LÁNYOK! Szerintetek az gáz ha...

Habalaba777 kérdése:

LÁNYOK! Szerintetek az gáz ha egy fiu egy kicsit is pattanásos?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 19:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Megesik :D
2015. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kinek mit jelent a kicsi...:);)
2015. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem számít, ha próbál ellene tenni, nem pedig elvakarja és vörösen virítanak rajta a pattanások.
2015. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát sztem eléggé :/ bocsi... használj korrektort meg fiúknak való BB krémet. nálunk az osztályban a legtöbb fiú azt használ


16/L

2015. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
engem sosem zavart, volt több pattis fiúm is, nem használtak sminket
2015. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az bázmeg, sminket... :D Idióta pitsa.


A legjobb módszer rá, hogy nem csinálsz vele semmit. A legtöbb szar, amit jópénzért árulnak rá, csak ront a helyzeten. Ja és semmi szakáll meg hosszú haj. :D (meg majd azt nézd meg, hogy ha "napoztatod" egy kicsit, akkor pirosabb lesz-e vagy halványabb. Ha előbbi, akkor kerüld a napot, nekem is olyan volt, ami napfényre megerősödött, juhé)


Ha így sem megy, akkor vegyél egy kocka agyagot, nedvesítsd be, és azt kend magadra. :) (persze csak otthon XD )

2015. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem annyira nem . Én tudom a legjobban ,mert 11-13 éves koromban én is pattanásos voltam és ez nagyon sokat leszívott az önbizalmamból . Használj körömvirág és fekete szappant , és ami nagyon sokat segített :egy picike kókusz olaj az arcodra lefekvés előtt . Nekem ezek tüntették el a pattanásaimat. Meg persze a bioptron lámpa ,napi 10 percre. Aztán csak bátran !:) 15/L
2015. ápr. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, ha csak ez a baj, majd rendbe szeded:) én anno kiszedtem a pasim szemöldökét, a krémet vagy a tonikot csak bevállalja :D
2015. ápr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
AZ BIZONY, és vigyázz mert még "átpattan" beléd is és gyerek ed lessz...
2015. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kozmetikushoz menj el.
2015. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!