Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ledobja a hajam a festéket!...

Ledobja a hajam a festéket! Szőkítve volt a hajam és annyira megviselte, hogy most hiába kenek rá bármit dobálja le folyamatosan. Be fog állni a szín a következő festésnél?

Figyelt kérdés
Intenzív vöröset kentem ma rá a Syoss festékét, a teteje gyönyörű vörös lett, de az alja, a szőkített részt nem fogta be annyira.

2015. ápr. 23. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a hajam vége alig töredezett, nem sprőd, az állagával semmi probléma nincs, csak egyszerűen ledobja a festéket :/
2015. ápr. 23. 21:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szőkített hajat festés előtt újra kéne pigmentálni. Másképp persze hogy ledobja. Nincs semmi alap amin megmaradhatna... a vörös meg pont az a szín ami mindenféle hajon a leghamarabb kopik. Ha kicsit is töredezett a hajvéged azt vágasd le, mert azon semmi nem fog megmaradni normálisan.
2015. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát menjek fodrászhoz, aki ért is hozzá és ne kísérletezgessek? :D

Itthon semmilyen módon nem tudom megcsinálni? Ugyanígy le fogja dobni megint ha 2 hét múlva befesteném ugyanilyen vörössel?

2015. ápr. 23. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
A kísérletezgetéssel majd elbúcsúzhatsz a hajadtól hamarosan. Ne ezen spóroljunk már, menj el a fodrászhoz, csináltasd meg vele, kérj tőle tanácsot, és legközelebb menni fog.
2015. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is megjártam, leszívattam, majd intenzív vörösre befestettem. pár mosás után a töredezett résznél jobban kopott, rá 2 hétre befestettem még 1x. szépen letört a hajam, azóta már helyre jött, de megtanultam,hogy otthon soha többet nem csinálok magamnak,ami a hajammal kapcsolatos, inkább fodrászra bízom magam.
2015. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!