Melyik a károsabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csupán kíváncsiságból érdekel, hogy melyik a károsabb hajszín, a szőke vagy a fekete? Volt, ahol azt hallottam, hogy a szőke, mivel elég sok benne az oxy és a szőkítés köztudott, hogy megtudja eléggé viselni a hajat. A fekete hajfesték viszont - tudomásom szerint - kátrányt tartalmaz és ez elég erős, megterhelő a hajnak. Én ezeket hallottam, olvastam és így tudom. De javítsatok ki, ha nem. :) Várom a tapasztalatokat és a válaszokat! :)

2015. ápr. 26. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Megoszlanak erről a vélemények. Véleményem szerint a szőke.
2015. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem minden fekete hajfesték tartalmaz kátrányt és nem minden szőkítést végeznek erős oxival. Szóval szerintem se a szőke se a fekete nem károsabb a többinél. A szőkítőporos szőkítés tényleg eléggé meg tudja viselni a hajat, de az sem minden esetben. Ha meg nem szőkítesz csaj festesz akkor már mindegy hogy szőkére, barnára, vörösre vagy feketére fested. (Mivel a festékek egytől egyig úgy működnek, hogy valamennyit leszívnak a hajszínből és utána a saját pigmentjeikkel feltöltik a hajat.)
2015. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legjobb ha befested feketére és utána kiszőkítteted.
2015. ápr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es, 2-es válaszoló! Köszönöm a válaszokat! :)

3-as! Te vagy nagyon nem tudod értelmezni a kérdést vagy szépen "meg akartál viccelni". :) Csak a nagy "gond" ezzel az, hogy 1) ritka szerintem az olyan hülye, aki feketére festi a haját majd kiszőkíti...(nem évekről beszélek, hanem arról, hogy rögtön szőkíti) De ha megcsinálja valaki, akkor meg is érdemli, hogy ne maradjon haja. :D 2) Ha elolvastad volna, akkor tudhatnád, hogy eszem ágában nincs befestetni a hajam se feketére, se szőkére, csupán kíváncsiságból kérdeztem. :) Elégedett vagyok a sötétbarnára festett hajammal. ✌

2015. ápr. 27. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülök hogy ennyi időd van hogy ilyen részletekbe menően válaszoltál a kommentemre!
2015. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazán nincs mit! :3 😂😂
2015. ápr. 27. 15:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Legalább én a sok időmben nyelvtan órára is bejártam, amikor vettük a helyesírást. :D ✌
2015. ápr. 27. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!