Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap befestettem a hajam,...

Tegnap befestettem a hajam, de alig fogta be a festek es nem tetszik. Mikor festhetem at?

Figyelt kérdés
lehetoleg ugy ne legyek kopasz.rezvorosre akartam festeni a vilagosbarna hajam,de maradt marna egy kis rezes fennyel.
2015. ápr. 29. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem volt megfelelő a festékválasztás. Most már nehezebb dolgod van, mert annál világosabbra, mint most van nem tudod festeni, csak sötétebbre. Menj inkább szakemberhez.
2015. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy rézvörös legyen először világosítani kell a barna hajadat... fodrászhoz menj.
2015. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szoval az eredeti hajszinemnel csak sotetebre festhetem most be? ha ygyanazzal a hajfestekkel probalnam mint tegnap?
2015. ápr. 29. 10:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, a vörös nem fogta be, mert túl sötét volt hozzá az eredeti hajad. Először ki kellett volna világosítani.

Menj szerintem is szakemberhez. Fodrásznak sem egyszerű mutatvány sötétebb hajból világosabban csinálni.

2015. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minél többször fested annál sötétebb lesz. Világosabbhoz először le kell szívatni.
2015. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!