Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, SOS segítségre van...

Lányok, SOS segítségre van szükségem! Mit tesztek annak érdekében, hogy intim helyen borotválkozás után ne legyen bőrpír?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlennek érzem a barátom előtt, hogy picit piros pöttyös vagyok odalent a borotválkozás miatt. Jó minőségű borotvát használok, habbal, és gyakran radírozok is előtte, hogy még simább legyen a bőröm. Van valami ötletetek, hogy mivel lehetne még jobb az eredmény?

2015. máj. 1. 14:13
 1/4 anonim válasza:
100%
sajnos nekem is olyan. azt olvastam ha nem felfelé borotválod hanem lefelé húzva akkor egy idő után máshogy nől és úgy nem lesz olyan csak az a baj hogy én próbáltam úgy és sokáig tart.
2015. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami még beválhat, hogy hosszú mozdulatok helyett inkább feszítsd meg egy kicsit a bõröd és rövid mozdulatokkal borotváld, ne nyomd rá túlságosan, ha kicsit ki van feszítve a bõr így is szépen lejön majd.


A borotvahabot hagy a bõrödön legalább 5 percig, mielõtt nekilátnál, vagy legyél víz alatt 5-10 percig, a lényeg, hogy felpuhuljon a szõr.

A borotvahab helyett egyébként megpróbálhatod a sima zselés géleket, sokaknak az jobban bejön. Vagy nekem pl úgy is jól mūködik, ha kásban fekve simán víz alatt borotválkozok.


Aztán borotválkozás után használj valamilyen bõrnyugtató krémet, én 100% aloe vera zselét használok, az nagyon jó rá. : )


Plusz tapasztalatom, hogy borotválkozás után nem szabad megdörzsölni a bõrt törölközõvel, illetve jobb kerülni a szoros, csipkésm, mūszálas alsónemūt, mert akármilyen szépen is borotválkoztam, ezek irritálják a frissen borotvált bõrt és kipattog.

Amikor lehet, én legalább pár órára fehérnemū nélkül maradok, vagy pizsmanadrágot veszek, ami nem ér hozzá a bõrömhöz. Ha nagyon muszáj valamit felvenni, akkor meg puha pamut nem túl szoros gumijú, csipke nélküli franciabugyi.


Remélem tudtam segíteni!

2015. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a hasznos tippeket! :)
2015. máj. 1. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én tippem az, hogy legközelebb ne borotváld, hanem gyantáztasd. Hidd el, ezerszer jobb, tartósabb, és nem is fáj annyira
2015. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!