Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS ingyenes kozmetikus...

SOS ingyenes kozmetikus képzés Budapesten? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Kérem aki tud kozmetikus képzésről,amely díjmentes,vagy csak a vizsgát kell megfizetni az válaszoljon.Pályázható-e valahol?Hogyan működik,ha létezik ilyen?Nem 14.éves kor utáni szakközépiskolai képzésre gondolok,hanem felnőtt képzésre,ill átképzésre.Köszönöm.
2010. febr. 22. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok végzős kozmetikus tanuló, 25 éves vagyok, egy hónap múlva végzek. Én egy másfél éves képzést csináltam végig, de nem volt ingyen, elég borsos ára volt, és sajnos így sem azt kaptam, amit szerettem volna. Azok a tanulók, akik rögtön érettségi után mennek tovább, nekik ingyen van, pl az Erzsébet Királyné suliban, de itt nincs felnőtt képzés.
2010. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszön szépen!várom a további tapasztalatokat:)ill ötleteket,megjegyzéseket!
2010. febr. 22. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:

én is kozmetikusnak tanulok de mégegyszer már nem ezt választanám.

nagyon telített a szakma, sajnos csak ebből képtelenség megélni.

kérdezz utána mielőtt döntesz.

2010. márc. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igaz, hogy telített a szakma, de ha ügyes vagy és mondjuk van még 1-2 tanfolyamod (nekem pl megvan a sminkes és meglesz a tetováló) akkor meg fogsz tudni élni, nem is rosszul! Persze idő kell, hogy beinduljon, senki ne reméljen rögtön havi 2-300 ezret.
2010. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem én akarok kozmetikus lenni,hanem egy barátnőm,aki rosszul áll anyagilag és már régen túl van az érettségin és neki próbálnék segíteni,ha létezne állam.finansz.képzés:)
2010. márc. 11. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:

ide küldd a barátnődet: Magyar Kozmetikus Ipartestület Bp.8.ker. Hársfa u. 12.

ez ingyenes,ha első szakma!Én is itt végeztem full ingyen.És nem rögtön érettségi után mentem...

2011. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hi, ha a barátnőd 23 év alatt van, és még nincs szakmája, akkor jogosult ingyen okj-s sulit végezni. A gyakorlat az ingyen suliknál is fizetős általában, de ha ügyes, van ismerős, vagy sokat keresgél, kifoghat ingyen gyakhelyet, hiszen sok kozmetikus nem kér pénzt a gyakorlatért, örülnek az ingyen munkának. Szerencse kérdése!


Ha még nincs 23, akkor talán ezt javaslom: [link]


Ha már elmúlt 23, akkor csak fizetősre tud menni, mondjuk ide:


[link]


vagy ide:


[link]

2012. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!