Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Volt már részetek...

Lányok! Volt már részetek drasztikus hajvágásban?

Figyelt kérdés
Ha igen kérlek oszd meg velem. Nagyon foglalkoztat a nők hajának extrém rövidre vágása illetve kopaszra nyírása. Kíváncsi vagyok, ki milyen elhatározásból dönt így, mit érez előtte, közben, utána. Aki élvezte mit élvezett benne, aki pedig elszenvedte (fogadásból, betegségből adódóan) hogyan élte meg. Várom történeteiteket hozzászólásban vagy levél formájában :)

2015. máj. 4. 11:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem semmi durva, csak nekem volt az:)

A hajam derékig vagy még tovább ért, és meguntam, meg csak lófarokban hordtam mindig, ezért levágattam mellig. Nem állt olyan jól, és nem is tetszett, eléggé szomorú voltam:D De hát egyszer élünk:)

2015. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 cukimuki0131 válasza:
100%

Csípőig érőből - Fiúsan rövidre

Élveztem,aztán megbántam

de most ,hogy már vállig megnőtt,alig várom,hogy megint hosszú legyen


Ok nélkül történt az eset egyébként :D

2015. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Derékig érőt vágattam le rövidre. Nem akartam, de az akkori pasim rábeszélt. Nagyon megbántam. Főleg hogy nem sokkal később szakított velem...
2015. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is levágattam tavaly nyáron a hajam derékig érőből állig érőre. Igazából pont egy szakítás után történt, talán tudat alatt vezéreltem rá magam arra, hogy levágjam, hogy "jobb legyek", de ez akkor eszembe sem jutott. :)

Nagyon meg voltam elégedve az eredménnyel, imádtam a könnyen kezelhetőségét, hogy kevésbé hullott, dúsabb lett, és könnyen formázható. Viszont egy ideje meguntam, és azóta növeszteni szeretném. Most már váll alá ér egy jó 10 cm-vel. :)

2015. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az egészet, csak egy oldalt felnyirattam (am derékig ér) részben azért mert beleakadt az egyik piercingembe részben meg mert tetszett

Először féltem hogy nem fog jól kinézni, közben meg furcsa volt látni a szép hosszú hajtincseim az asztalon (meg is kérdezte a fodrász elviszem-e) de eddig nem bántam meg :)

2015. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 5 éves voltam, akkor a vállig érő hajamat 2 centisre vágattam, mert olyan frizurát akartam, mint az idősebb fiú testvéremnek (nem bántam meg). Utána 10 éves koromban a hátközépig érő hajamat állig érőre vágattam, mert az akkori barátnőimmel megbeszéltük, hogy mindannyian akkorára vágatjuk (nem bántam meg). 19 évesen a csípőig érő hajamat lapockáig érőre vágattam, mert eléggé töredezett volt és a fodrász azt mondta, hogy annyit kell levágni ( ezt egy kicsit sajnáltam, mert szerintem elég lett volna pár cm-t vágni belőle, de mindegy). Most derékig érő, és ha legközelepp vágatom, akkor csak pár centit maximum 5-öt.
2015. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Drasztikusnak nem mondanám, de a derékig érő hajamat állig érőre vágattam, mert akkor olyat szerettem volna. Azt gondoltam, nem kell vele annyit foglalkozni, és jó lesz. Pár napig nagyon tetszett is, de egy hét után már hiányzott a hosszú haj. Most a kettő között van, hátközépig ér.
2015. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Világ életemben rövid hajam volt, de ez a nagyon fiús, ovis képeken is annak nézek ki -_- anyum azt mondta, azért, mert nem szerettem fésülködni, inkább levágatta folyamatosan -_- aztán elhatároztam magam és megnövesztettem a csípőmig. Imádtam, nagyon ragaszkodtam hozzá. A mai napig nem tudom miért, de 3 évig így hordtam, majd levágattam a fülemig.

Fél évig tetszett, majd azóta is ,,sírok,, érte. Megbántam, most növesztem újra.

2015. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Èn a hàtközèpig èrő hajamat vàgtam le gèppel 2centisre.Kb 19 èves voltam. Meg voltam örűlve a melegtől, egyszerűen nem birtam elviselni. Azóta is irigylem , h a fiúknak olyan kényelmes, nem kell hosszú hajat viselniük. Most derèkig èr, szeretem, mert szèp, nèha viszont úgy megszabadnúlék tőle.
2016. jún. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugh, akartam írni, de olyan maszturbálósan lelkes vagy.
2016. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!