Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A palette color shampoo...

A palette color shampoo 320-at tényleg úgy kell használni, mint egy sampont? De ha igen, akkor is gondolom kesztyű kell hozzá, nem?

Figyelt kérdés
Van valakinek jó tapasztalata ezzel a termékkel kapcsolatban?

2015. máj. 6. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A használati útmutatóban Úgyis le van írva hogyan kell használni :) a biztonság kedvéért vehetsz fel kesztyűt, de mondjuk én nem vettem fel hajszínezéshez, de egy kézmosással le is jött a bőrömről :)
2015. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kell kesztyű mivel az oxi szétmarhatja a bőröd. És a szőkékben erős az oxi.

Nem tudom milyen a hajad, de pl ha világosbarna és az egészet szőkére akarod akkor normálisan fel kell kenni, ecsettel. Először a hajhosszra kell kenned és a legvégén a hajtövekre. De ezt magadnak nem fogod tudni megcsinálni.

2015. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak pár árnyalattal szeretném világosabbra, és nem nagyon szeretném "festeni". Csak áltatom magam azzal, hogy ez nem igazi festék?
2015. máj. 6. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy igazi festék ami kb 1 árnyalatot képes szőkíteni és tartós. Ha színező sampont akarsz az egész más (Joanna, Venita márkákból van), és azok nem képesek világosítani sem. Azokat kell samponként használni, kis tasakban vannak.
2015. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én rendesen ecsettel felkentem, úgy is működött. De ez olyan, mint egy rendes festék, én másfél éve festettem vele utoljára és még mindig látszik a lenövés.
2015. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!