Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnek a hajammal?

Mit tehetnek a hajammal?

Figyelt kérdés

14 eves lany vagyok es vallig ero hajam van. Amiota az eszemet tudom, egyik legnagyobb almom a hosszu fenyes egeszseges es dus gyonyoru haj. Sajnos anyumnak es a tobbi rokonomnak sem olyan a hajuk, hogy dus es hosszu. De en egyszeruen nem birom ezt igy magamon elfogadni. Nagyon sokat sirtam mar emiatt. Egyik lany o.tarsamnak is rovid haja volt olyan vallig ero, de kiprobalt egy uj sampont balzsamot es sprayt amitol gyonyoru hosszu haja lett. Elmondta miket hasznal es en is ki akarom probalni de anyum azt mondta hogy nem vesz meg semmit mert mar sok mindent kiprobaltunk es nem segitett. Nagyon zsirosodik is a hajam es nem szep. Mit tegyek vele hogy szep egeszseges es dus hosszu legyen? O.tarsamnak is zsirosodott de azota az is megszunt neki. Mar most is konnyes a szemem miatta hogy nekem nem lehet olyan szep hajam. Kerlek segitsetek. Minden tanacs/otlet jol jon.

Esetleg hol lehet mester fodrasz tanacsat kikerni? Mivel mossam hogy szebb legyen es ne zsirosodjon? Talan nekem is segitene az ami o.tarsamnak segitett? Hogy mossam tokeletesen es egeszsegesen?

Ertelemes valaszokat varok. Koszonom elore is:)


2015. máj. 10. 18:49
 1/3 anonim válasza:

A genetika sokat számít .

A fodrászok meg csodákra képesek.

2015. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennyi nekem nem eleg
2015. máj. 10. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy sampontól, balzsamtól még a hajad nem fog megváltozni. Elsősorban a genetika dönti el milyen a hajad. Utána ami fontos az egészséges életmód, hogy a szervezeted megkapjon minden szükséges vitamint, stb. Utána az következik hogy megfelelően ápold. Ne árts a hajadnak, sose vasald, ne száríts meleg levegővel, ne fesd, sampon balzsam legyen szilikon mentes, használd ezeket megfelelően, balzsamot fejbőrre ne kenj soha. Ne dörgöld a hajad törölközővel, csak itasd fel a vizet róla. Ha este mosol hajat ne feküdj le vizes hajjal soha. Fésüld megfelelő természetes szőrű hajkefével, nem tépve, hanem normálisan.
2015. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!