Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen olajat használjak az...

Milyen olajat használjak az arcbőrömre, argánolajat vagy szőlőmagolajat, esetleg mást? 31F

Figyelt kérdés
Éjszakára tervezem bekenni magam. Melyik a hatékonyabb az arcbőr ápolásában? Melyik a nagyobb-erősebb antioxidáns tartalmú? (ha ez számít?)

2015. máj. 15. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a szőlőmag olajban több az antioxidáns, bár nem néztem most utána. próbálgasd, mert egyénileg eltérő, kinek mi jön be. : ) én jojobát szoktam használni, mert nem olyan zsíros, és hamar felszívódik, meg mert néhány más olaj pattanásokat okozott, de nekem erre minden terméknél figyelnem kell.
2015. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
olivaolaj. Nekem az nagyon bejott mindenre.... szarazsag, pirossag. ajanlom :) (akar a haztartasban levo is jo)
2015. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindn este mást használok.


Mannától vett kókuszolaj, szőlőmagolaj, argánolaj, shea vaj..

És az extra szűz olivaolaj is jó.

2015. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szűz kókuszolaj!!!! Hidd el megéri nézz utána neten nekem bevált! 1500ft 250ml bioboltban a szűz legalábbis én ennyiért vettem.
2015. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!