Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kerstinos hajhosszabbítás...

A kerstinos hajhosszabbítás olyan, mint a brasil cacau? (Csak ott ugye nem raknak fel póthajat)

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nem egy embertől hallottam már, hogy keratinos hajhosszabbítás után egy csomó saját haja kihullott. Viszont a végeredmény ugyanaz, mint a barsil cacaunál, hogy egyenes és egészséges lesz, nem? Attól eltekintve persze, hogy hosszabb is. Mert nekem már kétszer volt brasilom, azokat egyáltalán nem bántam meg, nagyon szerettem, de persze normálisan is ápoltam. Ha csináltatnék keratinos póthajat, ugyanezzel az ápolással tönkremenne a saját hajam, vagy sem?

2015. máj. 16. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
A keratinos hosszabbításnak semmi köze a brazil cacauhoz.
2015. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor... Van olyan, hogy keratinos hajhosszabbítás. Ahhoz van köze?
2015. máj. 16. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismétlem, a keratinos hosszabbítás nem keratinos egyenesítés! Használd a googlet, és rájössz.
2015. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Használtam, és nem jöttem rá. Aztán megint használtam, és feljöttem erre az oldalra, ahol kérdéseket lehet feltenni, mások meg válaszolnak. Úgyhogy feltettem egy kérdést, hátha valaki válaszol...
2015. máj. 16. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
A hosszabbításnál semmi egyéb nem történik, mint egy kis darab (elvileg) keratinnal hozzáragasztanak egy póttincset a sajátodhoz. A keratinos egyenesítéshez semmi köze. Így már érthető?
2015. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A keratinos haj hosszabbítás amikor ,,idegen"tincseket illesztunk a saját hajad tovehez ebből is több fajta létezik ilyenkor megnovvejuk a hajad hosszat es tömeget!

A brasil cacau egy keratinos hajszerkezet ujraepites es legfőképp tartós hajegyenesites!

2015. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!