Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jó fodrászt ismertek...

Milyen jó fodrászt ismertek Budapesten?

Figyelt kérdés

El kéne mennem holnap (május 19) fodrászhoz, mert másnapra szeretném, hogy szép legyen a hajam.

Barna, nagyon hullámos, dús hajam van, amibe szőke csíkokat szoktam melíroztatni (a régi fodrászom szerint komoly kis kihívás volt ilyen sok hajat megcsinálni, úgy, hogy a csíkok még elég szélesek is legyenek ahhoz, hogy érvényesüljön a színük). És mivel az eredeti hullámok nem sokáig tartják meg a formájukat, mindegy milyen és mennyi fixálót használok, jobban szeretném valami szintén hullámosra be is száríttatni. Semmi bonyolult, nem olyasmi, mint amit feltűzve bálokba szoktak hordani, inkább lazább, nyáriasabb - igazából egy hajsütő vas vagy ahhoz hasonló formázóeszköz meg egy kis kézügyesség elég lenne hozzá, csak mindkettőnek híján vagyok, na meg magamnak a tükörben nem is nagyon látom, mit csinálok. :D

Bejelentkezni ugye maximum egy nappal tudok előre.

II. kerületben lakom, de ha van máshol megbízható fodrász, akihez járni szoktatok és ráérne holnap (kedd) délután akkor el tudok hozzá menni.

Egy fél vagyont, lévén, hogy semmi extráról nincs szó, csak az benne a pláne, hogy hamar kéne, nem szívesen adnék ki rá, de nem is az a fő szempont, hogy kimondottan olcsó legyen.

(Melírozni végső soron nem baj, ha nem tud, ha beszárítaná a hajam, már az is jó lenne.)

Köszi :)



2015. máj. 18. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A-list Salon. Budai oldalon is van szalonjuk, de én a Pestibenszoktam járni, ahol Évi nagyon jó fodrász. Keress rájuk, van mindenféle információ a neten: előtte/utána fotók, termékek stb.
2015. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Pestibe szoktam
2015. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ismét aktuális dilemma. :D Csak most van 2 hetem bejelentkezni. (november 27-én lesz a szalagavatóm.)

Az A listbe pedig anno nem volt már időm elugrani, azóta meg nem volt rá szükség, de meg fogom nézni a most jövő héten. :)

2015. nov. 14. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!