Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrbenövés utáni hegeket...

Szőrbenövés utáni hegeket hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Tele van a lábam szőrbenövés/szőrtüsző gyulladás után maradt barna foltokkal. Már évek óta küzdök ezzel a problémával, valószínűleg az epilálástól jöttek elő. Amióta abbahagytam már javult, de még mindig nagyon csúnya. Már rengeteg dolgot kipróbáltam; körömvirág, sudocrem, aloe vera (és még folytathatnám...) rendszeresen radírozom a bőröm és bioptron lámpát is használok, de vajmi keveset segít. Átnyálaztam jó pár ezzel kapcsolatos itteni kérdést, de nagyjából ugyanazokat a termékeket ajánlják, amiket már kipróbáltam és hasztalannak tűnt. Tudnátok esetleg tanácsot adni, aki volt már hasonló helyzetben? Itt a nyár, meleg van és én nem merek se szoknyát se rövidnadrágot felvenni, mert iszonyatosan szégyellem a lábaimat. :(

2015. máj. 19. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem írtad hogy használtál volna AHA savas hámlasztó krémet, pedig az biztos hogy hatásos. Persze nem rögtön, idő kell neki. És a fényvédő kötelező mellé.

Nekem már sokat javult tőle, de még azért heges a lábam, szóval használom tovább. És ettől még lehet szoknyát, rövidgatyót hordani, tavaly is hordtam mikor még a gyulladt szőrbenövéseim is vöröslöttek mindenfelé. Emiatt miért kéne szégyellni a lábad? Ez csak bőrhiba, semmi olyan ami a te hibád lenne.

2015. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ.:) Keveset tudok az AHA hámlasztókról, de mindenképpen utána olvasok a témának. Esetleg tudnál konkrét terméket írni, hogy neked melyik jött be legjobban?

És tudom, sokan mondták már, hogy emiatt nem kéne rosszul éreznem magam, de hát ettől még ami ronda az ronda.. Főleg, hogy az emberek 90% tök tapintatosan egyből rákérdez, hogy "mi történt a lábaddal?" Köszi, nem elég, hogy minden nap szembesülnöm kell vele, hogy milyen csúnya, de még külön fel is hívják rá a figyelmet...:(

2015. máj. 19. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!