Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a szamuráj...

Mi a véleményetek a szamuráj frizuráról? Szalonképes? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Pont így van levágva a hajam, csak leengedve hordom. Első probléma, hogy nem szeretném levágatni. Második, hogy vendéglősnek készülök, és nyáron lesz egy hónap gyakorlatom egy étteremben, viszont nem hullhat a kajába a hajam mikor felszolgálok. Az imént kipróbáltam, jól áll az arcformámhoz, nem nézek ki vele hülyén.


Kérdés: vállalható lennék-e szerintetek ilyen hajjal felszolgálás közben? Nem túl extrém?


2015. máj. 19. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem személy szerint nem tetszik,de szerintem vállalható.
2015. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem jó. nekem tetszik.
2015. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik. Mármint, attól függ hogy néz ki vele az ember. :)
2015. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem kell attól tartanom, hogy a főnök első nap elküld a fodrászhoz?:D
2015. máj. 19. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:
hát figyelj, ez munkakör függő :)
2015. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem nagyon tetszik, viszont sajnálom, hogy az összes 12 éves suttyó ilyen hajjal "nyomul". .____.


21L

2015. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem véletlenül erre gondoltál?

[link]

Amilyet én akarok, olyat elég ritkán látok. Az életkoromat nem találtad el(19), a suttyót meg kikérem magamnak, nem is értem, miből szűrted le, hogy az lennék.

2015. máj. 20. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mi fogjuk eldönteni, hogy szalonképes-e, hanem a főnököd. Úgyis ő fogja rámondani az áment.
2015. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!