Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet a karikás szem...

Mit lehet a karikás szem ellen tenni?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon fehér bőröm volt, és mindig karikás a szemem (picit lilás). Már nagyon zavar, sokan megszolják, és úgy érzem, el csúfítja az arcomat. Nem vagyok vashiányos, meg semmi. Valamit lehet ez ellen tenni? Sokat alszom, szoval nem lehet, hogy a kialvatlansag miatt van. És sokat is iszom. Nagyon fontos lenne :( 17/L

2015. máj. 21. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
kávé, tea mellőzése
2015. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sajnos ez genetika. a szem alatti bőr vékony, áttetsző, nincs alatta elég zsír, ezért lesz sötét. viszont jól el lehet fedni, halványítani korrektorral. anélkül én is úgy nézek ki, mint egy drogos. : D tartósan eltüntetni csak a hialuron savas belső szemzug feltöltéssel lehet, de az is felszívódik fél-egy év alatt.
2015. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
melyik korrektor? nekem egyik sem használ
2015. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat igen, genetika. De nekem a korrektortol sem tűnik el, meg az alapozotol sem, pedig alapozot használok. Semmilyen sminktol sem tűnik el :( nem kavezom egyébként. Valami mas otlet? Azt is hallottam , hogy a D-vitamin gyógyszer formában fogyasztva segit...
2015. máj. 21. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy vashiányos? (Én igen.) Egy szakember nem ártana ide azért, mert más egészségügyi gond is húzódhat a háttérben (pl. pajzsmirigy). Az alvást ne vidd túlzásba se, és aludj háton! Ha iszol, akkor az víz legyen és lehetőleg bőven több, mint 2 liter. A kávé, tea(?) mellett kerüld a cigarettát, alkoholt, drogokat (csak mondom). Gyakran borogasd hideg, kamillateával. Rendszeresen végezz arc- és szemtornát. Ápold a megfelelő krémekkel a környékét, amiket ütögetve vigyél fel. Óvd a megterheléstől, túlzott fénytől, próbálj gyakrabban pislogni. A vitaminnal általában nem árt magának az ember.

Én is ebben a helyzetben vagyok, de a genetika ellen nem sok mindent lehet tenni, a smink is csak álmegoldás. Fogadd el magad, élj egészséges és boldog életet, te is ki fogsz virulni majd! :)

2015. máj. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, csak az a baj igazabol, hogy sokan megszoljak, es mar nagyon zavar. Mondják, hogy huuu hogy nezek ki(persze rossz értelemben) , ugy nezek ki mint aki nem aludt, stb. Es milyen krémet használsz te? (Ha használsz) Csak mert irtad azt is, hogy az jo.
2015. máj. 22. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!